Konsol Haberleri

Vampir Temalı Aksiyon Oyunu EvilVEvil Bu Yaz Geliyor

Valorant VP Oyuneks

 
Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Toadman Interactive’in üstlendiği, daha evvel 2020 yılında duyurulan vampir temalı co-op tabanlı birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu EvilVEvil, bu yaz oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmayı bekliyor, PC sürümü ise Steam platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Oyunun kapalı betası Mart’ta başlıyor 
 
 
 
Oyun, 20 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Bunun dışında PC platformu için kapalı betanın 1 Mart’ta başlaması planlanıyor. Toadman Interactive CEO’su Ola Nilsson bir basın açıklamasında şunları aktarıyor:
 
“EvilVEvil vampir temalı bir üretim olarak karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda beklentilerinizi değerli ölçüde değiştirecek ve düzgün bir tecrübe sunacak bir yapı bulunuyor. Oyunda hem avlanan hem de avcı pozisyonunda olabiliyor ve oyuncular bu kanlı seyahatte bize katılmayı bekleyebilir.”
 
EvilVEvil oyununda oyuncular kadim ve güçlü bir vampir olarak nitelendirilen karakterleri denetim ediyor. Burada farklı silahlar alabiliyor ve geniş silah kütüphanesi ile birlikte düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Bir ila üç oyuncu ile birlikte oynayabileceğiniz 11 farklı kısmın bulunduğunu aktarabiliyoruz.
 
Yeni fragman
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla