Konsol Haberleri

Ubisoft, Skull and Bones’un “AAAA” Oyunu Olduğunu Savunuyor

Valorant VP Oyuneks

 
Ubisoft tarafından uzun yıllar boyunca geliştirilen ve bahtsız bir proje olarak karşımıza çıkan korsan temalı Skull and Bones yakında oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülmeyi bekleyen bu üretim için Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot, AAAA bir oyun niteliğini taşıdığını söz ediyor.
 
Skull and Bones için şu anda açık beta mevcut
 
 
 
Ubisoft’un 2024 mali yılı için katıldığı bir konferans görüşmesinde soru-cevap oturumunda Skull and Bones hakkında bir soru yöneltildi. Bu soru içerisinde oyunun neden 70 dolar olduğu aktarıldı. Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot ise oyunun 70 dolarlık fiyatının olağan olduğunu ve AAAA bir oyun statüsüne sahip olduğunu belirtti.
 
Guillemot ek olarak şunları aktardı:
 
“Skull and Bones tam sürüm bir üretim olarak karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun içeriği ve kapsamı sahiden de büyük ve oyunu deneyimlediğiniz vakit ne kadar geniş olduğunu göreceksiniz. Oyunun şu anda 11 Şubat’a kadar devam edecek olan açık betası bulunuyor. Bu betaya siz de katılarak oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Uzun müddetler boyunca oynayabileceğiniz bu imal AAAA bir proje niteliğinde.”
 

Skull and Bones, 70 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte 16 Şubat tarihinde biz oyun severlere sunulacak. Oyunun öteki sürümlerini ön sipariş verenler 3 gün evvelce oyuna dahil olabilecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla