Konsol Haberleri

Threshold için Duyuru Fragmanı Yayınlandı: Steam Sayfası Açıldı

Valorant VP Oyuneks

 
Daha evvel anlatılmamış acımasız bir öyküyü husus alan ve rahatsız edici gerçekleri de ön plana çıkarmayı hedefleyen birinci şahıs hayatta kalma oyunu Threshold için duyuru fragmanı yayınlandı. Fragmanın akabinde oyunun Steam sayfasının da açık olduğunu belirtebiliriz.
 
Piksel grafiklerle hayatta kalma deneyimi 
 
 
 
Hayatta kalma endişe ögelerinin da yer aldığı üretimde bir yandan çeşitli gizemleri çözmeye çalışırken öbür yandan ise art planda bulunan öyküde ilerlemeye başlıyoruz. Oyunun imalcisi daha evvel Wolfenstein, Blade, Deathloop, Dishonored üzere üretimlerde çalışmış Julien Eveillé olarak karşımıza çıkıyor.
 
Diğer taraftan oyunun belirli başlı mekanikleri ön plana çıkıyor. Bu mekanikler ortasında su filtrelerini temizleyebiliyor, hayatta kalma ögeleri olduğundan ötürü kendinize ve sıhhatinize odaklanabiliyor, etkileşimli bir ortamı keşfedebiliyor, elde ettiğiniz ipuçlarını merkeze gönderebiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyorsunuz.
 
Julien Eveillé ayrıyeten şu anda Crysis 4 üzerinde çalışan tecrübeli geliştiricilerden bir tanesi diyebiliriz. Hasebiyle birçok kişi FPS konusunda bu geliştiriciye güveneceğimizi aktarıyor. Oyunu duyuru fragmanını aşağıdan ulaşabilir ve ayrıyeten Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Grafik manasında bir beklentiniz yoksa ve farklı bir macerayı adım atmak istiyorsanız, bir göz atmanızda yarar var.
 
Duyuru fragmanı
 

 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla