Konsol Haberleri

The Witcher 3 ve Call of Duty, Unreal Engine 5’te Bu türlü Görünebilir

Valorant VP Oyuneks

 
YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olan “CGtall_com” iki farklı görüntü paylaştı. Bu görüntüler dahilinde The Witcher 3 ve Call of Duty’nin Unreal Engine 5’te nasıl göründüğü bizlere aktarılıyor. Yani bu iki görüntüye bakacak olursanız elbette oyunun yeni oyun motorunda nasıl görünebileceğine dair çeşitli fikirler elde edebilirsiniz.
 
Oyunların yeni manzaraları dikkat çekiyor
 
 
İlk görüntü içerisinde Call of Duty oyunlarından aşina aldığınız 2. Dünya Savaşı ortamları bizlere aktarılıyor ve bunların günümüzdeki yansımasını direkt görüntü içerisinde görebiliyoruz. İkinci görüntüye bakacak olursak The Witcher 3 oyununda bulunan ormanları hatırlatan bir alan bizlere gösteriliyor. Bu ortamların elbette burada gerçekçi manzaralarla bizlere aktarılması hayranlar için epeyce dikkat cazibeli.
 
The Witcher 3 aldığı yeni kuşak güncelleme ve yamalarla birlikte elbette çok düzgün animasyon kalitesine ve imgeye sahip oyunlardan biri. Bunun dışında oyunun mod takviyesi ile birlikte bizlere sunulması ve bu mod dayanakları ortasında grafik yapısının daha da güzelleştirilmesi onu hala oynanabilir kılıyor. Başka taraftan eski Call of Duty oyunlarının günümüze uyarlanması ve yeni jenerasyon oyun motorlarında yer alması hakikaten de hoş bir gelişme.
 
İlk video
 
 
İkinci video
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks