Konsol Haberleri

The Witcher 3 için Oyunu Baştan Aşağı Değiştiren Yeni Mod Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

 
Mod geliştiricisi ‘apokryphos’, açık dünyan aksiyon macera oyunu The Witcher 3 için Eternal Hunt isminde devasa bir mod yayınladı. Bu paket oyunu oynama halinizi büsbütün değiştiriyor. Bu nedenle ikinci yahut üçüncü oynayışınızda denemenizi öneriyoruz.
 
Geniş kapsamlı bir mod olarak karşımıza çıkıyor 
 
 
 
Eternal Hunt modu oyuna yeni animasyonlar, sahneler, düşmanlar, eşyalar, zırhlar, silahlar, bilgiler, efektler, ek misyonlar ve çok daha fazlasını dahil ediyor Devasa bir içerik paketi olarak karşımıza çıkan modda birebir vakitte karmaşık bir takviye sistemi yer alıyor. Örneğin paket içerisinde gerçek vakitli meditasyon, pelerin taktıktan sonra silahların otomatik olarak gizlenmesi ve donanılabilir eşyaları görebilirsiniz. Oyuncular ayrıyeten kan/kan sistemi, 3D HUD işaretleri, hava durumu sistemi, buz nefesi ve daha fazlasına sahip olacak. 
 
Bu paketi kurarsanız oyunda 100’ün üzerinde yeni silah sizi bekliyor olacak Bunlardan kimileri Imlerith’in cazibeli, Eredin’in kılıcı ve Caranthir’in asası olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu dikkat cazibeli mod öbür taraftan her Witcher okulunun kendine ilişkin mükemmel hareketleriyle bir arada geliyor. Bu da her Witcher için eşsiz hücumlar, kaçışlar ve duruşlar elde edeceğiniz manasına geliyor. 
 
Dikkatinizi çektiyse buradan ulaşabilirsiniz. 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks