Konsol Haberleri

THE FINALS Artık Tüm Platformlarda!

Valorant VP Oyuneks

 
Embark Studios dün The Game Awards etkinliğinde The FINALS’ın çıkış muştusunu paylaştı. İlhamını gerçek dünyadaki yerlerden alan, kaos ve cümbüşün hükmettiği THE FINALS, çevresel dinamizmi ve eşsiz yıkım özellikleriyle oynanış özgürlüğünün sonlarını zorlayan bir oyun. Fiyatsız oynanabilen, taktiksel çatışmaya dayalı kadro oyunu THE FINALS, Steam, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 platformlarında oynanabiliyor.
 
THE FINALS’ın sabırsızlıkla bugünü bekleyen oyuncuları için hazırlanan 1. Sezon’u, parlak neon ışıkları, slot makineleri, boksörleri, UFO’ları ve çok daha ziyadesiyle Las Vegas’ın göz kamaştıran ışıltısını sunuyor. İştirakçilerine sınırsız kaos ve yıkım kelamı veren bu özel arenada dünyanın en “patlayıcı” müsabaka programıyla tanışabileceksiniz.
 
THE FINALS’ın Yaratıcı Direktörü Gustav Tilleby, “Embark’ı kurarken oyun üretimini ve bir oyunun neye dönüşebileceğini yeni baştan hayal etmek istedik.” diyor ve ekliyor: “İlk oyunumuz THE FINALS bu hayalin eseri.” Tilleby kelamlarına şöyle devam ediyor: “THE FINALS bir öteki battle royale, askeri simülasyon ya da taktiksel FPS oyunu değil, bunlardan zati çok var. Bu, nişancı oyunlarına yepisyeni bir yaklaşım. Oyunun test sürecinde olduğu bir yıllık müddette topluluğumuzdan aldığımız reaksiyonlar inanılmaz heyecan vericiydi. Artık oyun çıktı ve şu an tüm dikkatimizi kusursuz bir oyun tecrübesi ve yesyeni sürprizler sunmaya vermiş durumdayız.”
 
 
The FINALS’ın yarışmacıları, gerçek dünyanın ikonik yerlerine kurulmuş sanal arenalarda çaba ediyor. Embark’ın sunucu tarafında yer alan yıkım ve hareket teknolojisi, ister küçük bir eşyanın modüllerine ayrılması isterse de koca bir binanın yıkılması olsun, her oyuncunun aksiyonu tıpkı anda deneyimlemesini sağlıyor.
Eli kılıçlı bir balerinden roketatarlı ölümcül bir pandaya kadar size özel yarışmacılar yaratmanıza imkan veren THE FINALS’ı kim olarak ve ne formda oynayacağınız büsbütün size kalmış. Oyunda kimin en âlâ olup şöhret ve servete kavuşacağını etraf, silah, alet ve uzmanlıklarının yanı sıra sezgilerini de kullananlar belirleyecek.
 
THE FINALS’a Steam, Xbox Game Store ve PlayStation Store üzerinden fiyatsız olarak erişebilirsiniz.
 
Yeni fragman
 
 
 
basın bülteni 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla