Konsol Haberleri

The Elder Scrolls Online: Gold Road Haziran Ayında Geliyor

Valorant VP Oyuneks

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici ZeniMax Online Studios, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen aktiflik sonrasında The Elder Scrolls Online için yeni genişleme paketinin çıkış tarihini açıkladı. Gold Road isimli genişleme paketi Haziran ayı içerisinde tüm platformlara çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Yeni ek paketlerle bir arada farklı maceralara yelken açılabiliyorsunuz 
 
 
 
The Elder Scrolls Online: Gold Road, 3 Haziran tarihinde PC için 18 Haziran tarihinde ise PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Ek paket içerisinde yeni bir seyahate başlayacak ve eşsiz kıssalarla birlikte oyuna geçiş yapabileceksiniz. Burada seçimlerinizle bir arada maceranızı şekillendirebileceğiniz ve devasa bir yaşayan cihan olan Tamriel bölgesine adım atabileceksiniz.
 
Farklı yeteneklerle ve teçhizatlarla bir arada kendi oyun şeklinizi oyuna adapte edebilecek ve farklı farklı özelleştirme seçenekleriyle birlikte de oyundaki yerinize alabileceksiniz. Tek başınıza yahut arkadaşlarınızla birlikte yol alabileceğiniz bu macera içerisinde rastgele bir abonelik gerekmiyor ve bir sefer satın alma sürecini gerçekleştirdiğiniz vakit ek paketin tüm ayrıntılarını deneyimleyebiliyorsunuz.
 
Sinematik fragman
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks