Konsol Haberleri

Tekken 8 için Yeni Fragman Oyunun Kıssasına Odaklanıyor

Valorant VP Oyuneks

 
Bandai Namco takımı tarafından oyunculara sunulacak olan dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir fragman yayınlandı. Fragman oyunun kıssasına odaklanıyor ve bizlere yeni detayları açıklıyor.
 
Tekken 8 oyunu çok beklenen imaller ortasında yer alıyor 
 
 
 
Tekken 8 için yayınlanan öykü fragmanında aktör Brian Cox yer alıyor. Onun anlatımı ile bir arada öykü bizlere aktarılıyor ve hayranlar bu oyun ile bir arada mutlu edilmek isteniyor. Büsbütün tekrar tasarlanmış karakter görselleri ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanan imal, Tekken serisine yeni bir soluk getirmek istiyor.
 
İkonik karakterlerin yer aldığı dövüş oyunu içerisinde canlı ortamlar bulunuyor ve tıpkı vakitte yıkılabilir arenalar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geliştirici takımın belirttiğine nazaran oyunda yeni jenerasyonun hudutları zorlanmak istiyor ve bu sayede oyun tecrübesi üst seviyeye kavuşuyor.
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Tekken 8, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmayı bekliyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak. Ayrıyeten şu anda oyunu fiyatsız bir demosu mevcut durumda.
 
Yeni fragman
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks