Konsol Haberleri

Suicide Squad: Kill the Justice League için Denuvo Müdafaası Eklendi

Valorant VP Oyuneks

 
Yakın vakitte yayınlanması planlanan ve çıkış yapmadan evvel tenkitlerin odağında bulunan berbat kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Steam sayfasının güncellenmesi ile birlikte SteamDB taafından ortaya çıkan bilgiler ortasında oyunun Denuvo teknolojisini kullanacağı muhakkak oldu.
 
Eleştirilerin odağında kalan bir yapım 
 
 
 
Denuvo müdafaası bildiğiniz üzere birçok oyuncu topluluğu ve geliştirici tarafından eleştirilen bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Bu muhafazanın sahip olduğu oyunlarda genel olarak takılmalar ve performansta düşüşleri meydana geliyor. Durum bu türlü olunca bu müdafaanın kullanılması pek tavsiye edilmiyor.
 

Batman: Arkham geliştiricisi tarafından bizlere sunulmayı bekleyen oyun 2 Şubat tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun Steam sayfasına bakacak olursak 70 dolarlık bir fiyat etiketine sahipken Epic Games platformunda 1.299 TL satışta. Oyunda uyumsuzlar takımı olarak 4 farklı karakteri denetim edebiliyor ve adalet birliği üyelerini burada ortadan kaldırmak için büyük bir uğraşa atılıyoruz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks