Konsol Haberleri

Steam Korsanlar vs Ninjalar Aktifliği: Alabileceğiniz 5 Dolar ve Altı Oyunlar

Valorant VP Oyuneks

 
PC oyuncularının uğrak noktası Steam platformunda periyot devir yeni etkinlikler yapılmaya devam ediyor ve bu etkinlikler kapsamında oyunları biraz daha ucuza satın alabiliyorsunuz. Bu etkinlikler sayesinde oyunları kütüphanenize dahil ederek kütüphanenizi genişletebiliyor ve istediğiniz oyuna daha ucuzdan sahip olma bahtını elde edebiliyorsunuz.
 
Geldiğimiz noktada bildiğiniz üzere Steam platformu üzerinde yer alan oyunları dolar kurundan satın alıyor ve ne yazık ki birçok oyuna yüksek fiyatlarla bir arada erişim sağlayabiliyoruz. Lakin bu noktada belirli başlı birtakım etkinlikler devreye giriyor ve devir periyot karşımıza çıkan bu etkinlikler sayesinde de tekrar de bir noktada evvelkine göre daha ucuz bir formda oyunların sahibi olabiliyoruz. İçerisinde bulunduğumuz süreçte Korsanlar vs Ninjalar aktifliği yer alıyor. Bu aktiflikte birlikte hem korsan temalı hem de ninja temalı oyunları bir göz atabiliyor ve burada muhakkak başlı indirimlerle karşılaşabiliyoruz.
Bu listemizde sizlere korsanlar vs ninjalar aktifliği kapsamında listelenen 5 dolar ve altı oyunları göz atacağız. Elbette bu oyunların haricinde sizin de eklemek istedikleriniz varsa onları da yorumlar kısmında belirtebilir ve tavsiye edebileceğiniz oyunları öbür arkadaşlarınızla bir arada de paylaşabilirsiniz. Artık geçelim listemize:
– Ghostrunner (4.49 dolar)
 
 
Dikkat alımlı ninja ve samuray karışımı teması ile birlikte karşımıza çıkan ve tıpkı vakitte gelecek temasını bünyesinde barındıran üretim içerisinde aksiyon odaklı bir temel bulunuyor. Bu temel ile bir arada oyunda süratli bir formda ilerlemeye çalışıyoruz. Işık suratında yer alabildiğimiz aksiyon içerikleri ile birlikte Ghostrunner, 4.49 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. 1. şahıs kamera bakış açısıyla bir arada oynayabileceğimiz ve birebir vakitte platform ögeleriyle birlikte de karşılaşabileceğimizi üretimde görebiliriz. Öteki taraftan duvarların üzerinde yürüyebilir, süratli motorumuzla birlikte kulelere tırmanmaya çalışır ve tıpkı vakitte düşmanları ortadan kaldırmaya başlarız.
Farklı tıpta yer alan düşmanları ortadan kaldırabileceğimiz ve elimizdeki katanayı süratli bir formda çevirebileceğimiz ve düşmanları ortadan ikiye böleceğimiz üretimde, kaosun hakim olduğu bir dünyada yer alıyor ve kaynakların tükendiği, birebir vakitte güçlülerin zayıflar tarafından avlandığı bir ortam bizleri sunuluyor. Hem atmosfer manasında hem de gelecek demesi manasında hakikaten de hoş işleri bizlere sunan üretim şu an alınması ve oynanması gereken oyunlar ortasında bulunuyor. Şayet kütüphanenizde yoksa elbette önereceğimizi bunlar ortasında diyebiliriz. Başka taraftan oyun içerisinde düşmanların farklı formlarda karşımıza çıktığını söyleyebilir ve her bir düşmanın burada farklı mekaniklerinin olduğundan bahsedebiliyoruz.
 
 
Oyunda kule kenti içerisinde bulunuyoruz. Bu kenti dilediğimiz biçimde keşfetmeye çalışıyor ve tıpkı vakitte sokaklar ortasında dolanırken türlü türlü tehlikelerle karşılaşabiliyoruz. Bu tehlikeleri ortadan kaldırmak ve açmak için de karakterimizin yeteneklerinden ve maharetlerinden faydalanmaya çalışıyor ve tek oyunculuğu bir tecrübeyle birlikte süratli tempolu oyun sistemine geçiş yapabiliyoruz. Kıyamet sonrası bir ortamda yer aldığımız üretimde orjinal ortamları ile birlikte hoş bir tecrübe elde etmeye çalışıyor ve hayatta kalma mekaniklerinde ön planda olduğundan bahsedebiliyoruz. Art planda bir savaş öyküsünün yer aldığı oyun, insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesi’nde geçiyor. Bu kuleye dilediğimiz formda tırmanmaya çalışıyor, tırmanırken güçlü düşmanlarla birlikte karşılaşıyor ve birebir vakitte ortadan kaldırmamız gereken çeşitli zorlukların olduğundan da kelam edebiliyoruz.
Devam oyununun da yer aldığı imal, birinci oyunla bir arada oyuncular tarafından sevilen bir içeriği bünyesinde barındırıyor. Zati Steam platformunda yer alan kullanıcı incelemelerine bakacak olursak, çok olumlu etiketini burada görebiliriz. Oyuncular tarafından sevilen bu üretimi şu anda satın almanız faydanıza olacaktır.
– Shadow Warrior 2 (1.49 dolar) 
 
 
 
Birinci şahıs kamera bakış açısı ile bir arada adım atabileceğiniz nişancı oyunu içerisinde gölgelere saklanabilecek ve burada bir savaşçı olarak yer alabileceksiniz. Gölge Savaşçıları temasıyla birlikte karşımıza çıkan bu imal, Steam aktiflikleri kapsamında 1.49 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte bu satışta bulunuyor. Art planda bir kıssanın bulunduğu üretim içerisinde şeytani bir muhalefetin olduğunu görebiliyor ve bu muhalefeti ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Oyunda hem yakın hem de menzilli dövüşlerle bir arada büyük bir çaba atılabiliyor ve düşmanları burada ortadan kaldırmak temel emellerimiz ortasında yer alıyor.
Farklı farklı maharetler ortasından seçim yapabileceğiniz oyunda, yıkıcı güçler ortasında elbette biz de elimizden geleni yapmaya koylurken farklı kombinasyonları deneyimleyebiliyor ve burada farklı kombolarla birlikte düşmanları hem tekli hem de toplu bir formda ortadan kaldırabiliyoruz. Düşmanların uzuvlarını parçalayabileceğimiz, koparabileceğimiz ve büsbütün ortadan kaldırabileceğimiz üretimde, bir paralı asker olarak hayatta kalmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz ve içimizdeki savaşçı ruhu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.
Farklı oyun modları ile bir arada karşımıza çıkan üretimde, 4 oyunculu eşli oyun moduna geçiş yapabiliyor ve burada eğlenceli bir tecrübeyle birlikte oyundaki yerimizi alabiliyoruz. Elbette arkadaşlarla birlikte işbirliği modu içerisinde bu oyunda yer almak hem eğlenceli tecrübenin bizlere aktarılacağı hem de arkadaşlarla birlikte sohbet ederken elbette oyunun keyfini çıkarmak diğer bir hissiyat diyebiliriz. Hasebiyle bu şekil oyunlar elbette arkadaşlarla birlikte daha güzel olabiliyor.
 
 
Oyunda geniş silah kütüphanesi ile birlikte yer alabiliyor ve bu silah kütüphaneleriyle birlikte istediğimiz halde bıçakları, pençeleri, katanaları, kısa kılıçları ve daha fazlasını elimize alabiliyoruz. Bununla bir arada istediğim halde yakın dövüşlere geçiş yapabiliyor ve birebir vakitte menzilli silahlarla bir arada de oyundaki yerimize alabiliyoruz. Ateşli silahları da kullanabileceğimiz ve düşmanlara mermi yağdırabileceğimiz üretimde, saf aksiyon içeriği bizlere sunuluyor. Bu usul oyunlardan hoşlanıyorsanız elbette bu oyunu bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Oyun, üstte da bahsettiğimiz üzere 1.49 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte karşımıza geliyor ve ucuz bir halde karşımıza gelen bu oyunu Steam aktiflikleri kapsamında satın almanızda yarar var.
Ölümcül bıçaklarla ve prosedürel ortamlarla bir arada yer aldığımız üretimde, elbette bu ortamlar büsbütün rastgele bir formda karşımıza çıkıyor. Bu sayede her bir oyuncu burada farklı bir tecrübe elde edebiliyor. Boyutlar ortası bir maceraya atılabileceğimiz üretimde, hasar sisteminin de acımasız olduğundan bahsedebiliriz. Elimizdeki silaha nazaran ayarlayabileceğimiz ve gayrete başlayabileceğimiz üretimde, gelişmiş kan sisteminin olduğunu söyleyebiliriz. Birebir vakitte özel yükseltme sistemi ile birlikte de yeni maharetlerin kilidini açarak daha güçlü pozisyona gelebiliyoruz. Elbette bu stil oyunlarda yeni maharetlerin kilidini açmak ve bu marifetleri üzerinde usta olmak epey ehemmiyet arz eder. Bununla birlikte de daha güçlü düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.
 
 
 
Oyundaki performansımızı arttırabileceğimiz ve yıkıcı elementlerin tesiriyle bir arada daha tesirli bir biçimde düşmanlara karşı görebileceğimiz hakkında, düşmanların üstte da bahsettiğimiz üzere uzuvlarını ve başlarını koparmak için elbette elimizdeki bıçakları kullanabiliyor ve düşmanların içinden birini ezip geçebiliyoruz diyebiliriz. Münasebetiyle kendinize hoş ve saf aksiyon içerisine atmak istiyorsanız bu oyuna bir bakış atmanızda ve baht vermenizde yarar var. Oyun, öteki taraftan farklı seri üretimleri ile bir arada karşımıza çıkıyor. Elbette onlar da deneyebilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.
– Katana ZERO (4.70 dolar) 
 
 
 
Platform ögeleri ile bir arada karşımıza çıkan Katana Zero, ilgi cazibeli dövüş ve aksiyon içeriği ile birlikte de oyuncuların gözdesi haline gelmiş durumda. Yandan görünümlü kamera bakış açısıyla birlikte yer aldığımız imal şu anda 4,70 dolardan satışta bulunuyor. Dikkat alımlı marifetlerle bir arada ilerlediğimiz oyunda, art planda bir kıssa anlatılıyor ve alışılmışın dışında bu kıssa anlatımı bizlere aktarılıyor.
Son derece olumlu etiketi ile bir arada hayatta kalma gayretini adım attığımız üretiminde, düşmanları geri püskürtmek için elimizdeki silahları kullanabiliyor, elimizdeki katanayı düşmanlara karşı savurabiliyor ve bir yandan buraları keşfetmeye çalışıyoruz. Güçlü platform ögeleri ile birlikte karşılaştığımız üretiminde, her kısım içerisinde yapabileceğimiz farklı farklı ataklar bulunuyor. Kaçınmamız gereken tuzaklardan buradan kaçmak için elbette karakterimizin maharetlerinden faydalanabiliyor ve birebir vakitte patlayıcılarla bir arada de düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Hasebiyle oyun içerisinde kullanabileceğimiz farklı farklı silah cephanesi bulunuyor.
Diğer taraftan sinematik anlatımlarla bir arada art planda bulunan öykü bize aktarılıyor ve ek olarak burada yer aldığımız mühlet boyunca iç içe geçmiş bir oynanışla bir arada karşılaşabiliyoruz. Beklenmedik bir sonuca varabildiğimiz öykü sayesinde elbette ilerleyen süreçte neler olup bittiğini merak ediyor ve bununla bir arada de karşımıza çıkan platform ögelerini açmaya çalışıyor ve öteki kısımlara yanlışsız geçiş yapmaya hazırlanıyoruz. Yaratıcı bir biçimde düşmanları ortadan kaldırabileceğimiz çeşitli komboları düşmanlara karşı sergileyebileceğimiz ve tıpkı vakitte rastgele yaklaşımlarla birlikte çeşitli marifetlerimizi açığa çıkarabileceğimizi üretim, sahiden de oynanması gereken platform aksiyon oyunları ortasında yer alıyor. Son derece olumlu etiketi ile bir arada oyuncular tarafından da beğenilen bu imal, günümüze de popülerliğini sürdürüyor.
 
 
Oynanışınıza bağlı olarak 4 ila 7 saat ortasında bir oyun tecrübesini bizlere sunan bu üretimde, her kısımda farklı yaklaşımlar benimseyebiliyor ve burada geçmişi ortaya çıkarmak ve geçmişin sırlarını ortaya dökmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Bu biçim oyunlardan hoşlanıyorsanız elbette bu oyunu kesinlikle bir göz atmalı ve bir baht vermelisiniz. Aslında oyun kendini kanıtlamış bir yapıyı bünyesinde barındırıyor ve burada yer aldığınız müddet boyunca da hoş bir etkileyici bir tecrübeyle karşılaşabiliyorsunuz. Tıpkı vakitte kıssa içeriği sinematik frekanslarla birlikte bizlere aktarılıyor ve ilgi cazibeli bir kıssanın de burada olduğunu doğrulayabiliyoruz.
Hemen çabucak her PC sisteminde oynanabilen bu imal şu anda Korsanlar vs Ninjalar aktifliği kapsamında Steam platformunda karşımıza çıkıyor. Oyunun olağan fiyatı 8 dolarlık fiyat etiketine sahip. Münasebetiyle satın almak istiyorsanız şu anda atılım yapmanızın tam sırası diyebiliriz. Elbette dolar kuru üzerinden satın aldığımızdan ötürü ne yazık ki birtakım bağımsız oyunlar bizlere büyük maliyetlerle geliyor ve bunun ardından ise biz de elimizden geldiğince kütüphanemizi doldurmaya çalışıyoruz. Lakin bu oyun için çabucak hemen herkes hiç pişman olmayacağınız bir aksiyon macerası sunduğunu aktarıyor. Münasebetiyle oyuncuların sesini dinleyerek siz de bu oyun içerisinde yer alabilir ve kendi platformasyon tecrübenizi burada yaşayabilirsiniz.
 
 
İç içe geçmiş kıssaları deneyimleyebileceğiniz, düşmanların üzerine süratli bir halde atlayabileceğiniz, düşmanların hücumlarından kaçınabileceğiniz ve birebir vakitte seri hareketler sergileyebileceğiniz bu üretimde nitekim de üst seviye bir aksiyon sistemi bulunuyor. Bu sistem üzerinde ustalaşarak oyunda daha güçlü düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyor ve birebir vakitte onların nasıl saldırdığını da bilmek oyun içerisinde büyük kıymet arz ediyor. Zira burada onların nasıl saldırdığını öğrenerek kendinize nazaran bir savunma sistemi ortaya çıkarabilir ve böylelikle kendinizi daha müdafaaya alabilirsiniz.
 
– ONE PIECE World Seeker (3.29 dolar) 
 
 
 
Dikkat cazibeli içeriği ve aksiyon şeması ile bir arada karşımıza çıkan ONE PIECE World Seeker, Steam Korsanlar vs Ninjalar etkinliğinde 3,29 dolarlık bir fiyat etiketi ile bir arada karşımıza çıkıyor. Oyunda aşikâr başlı bölgeleri keşfetmeye çalışıyor, Luffy karakteri ile bir arada ilerleyebilir ve yeni bir kıssa içerisinde kendimizi bulabiliriz. Aksiyon dolu içerikleri ile birlikte karşımıza çıkan bu üretimde hoş bir maceraya atılabiliyor ve tenkit grubunun belirttiğine nazaran daha evvel eşi gibisi görülmemiş bir adada ortaya çıkarılacak çeşitli gizemleri açığa çıkarmaya çalışıyoruz. Efsanevi içeriklerle birlikte yer alabileceğimizi üretimde ortamların dikkat cazibeli olduğundan bahsedebiliyor ve çizgi şekliyle birlikte de oyun nitekim ön plana çıkmayı başarıyor.
Steam platformundaki kullanıcı incelemelerine bakacak olursak çok olumlu bir biçimde karşımıza geldiğini görebiliriz. Çok olumlu etiketi ile bir arada piyasadaki yerini koruyan ONE PIECE World Seeker, oynanması gereken aksiyon dolu oyunlar ortasında yer alıyor. Birebir vakitte serinin hayranlarına da hitap edecek yapısıyla birlikte aksiyona doyabilirsiniz. Kapalı ögelerle bir arada gizli olan bu adayı keşfetmek, etraftaki karakterlerle birlikte etkileşime geçmek, yolda ilerlerken aksiyon dolu hareketler sergilemek ve düşmanları ortadan kaldırmak büsbütün bizim işimiz. Özgün bir öykü de kendimizi bulabileceğimizi üretimde, Şapkalı Korsanlar olarak yer aldığımız bir takımda kendimizi bulabiliyor ve bu gizemli adanın açığa çıkarılacak ögelerine çözümlemeye çalışıyoruz.
 
 
Oyunun kıssası boyunca elbette dikkat cazip ögelerle birlikte karşılaştığımızı da söyleyebiliriz. Şaşırtan sonuçlara ulaşabildiğimiz ve oyuncuların beklemediği anda beklenmedik olayların yer aldığı üretimde ikonik karakterlerin de burada bulunduğunu aktarabiliyoruz. Geniş kapsamlı bir ada olarak karşımıza çıkan bu yerde karakterimizin belirli başlı yetenekleri bulunuyor. Bu yeteneklerle bir arada düşmanları ortadan kaldırmak için istediğimiz biçimde komboları bir ortaya getirebilir ve yeni yeteneklerinin de burada kilidini açabiliriz. Karakterimizle birlikte hoplayıp zıplayabiliyor, düşmanlara karşı da direkt atılabiliyor. Bu düşmanları ortadan kaldırmak için de farklı becerilerimizden faydalanabiliyoruz. Gum-Gum isminde burada bir meyve bulunuyor. Bu meyvenin gücü elbette lisanlara destan olarak adadaki yerini koruyor. Biz de bu meyveyi kullanarak düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyor ve kendi gücümüzün bu meyveyle birlikte arttığını görebiliyoruz.
Bu şekil oyunlardan hoşlanıyorsanız elbette bu oyunu bir göz atmanızda ve bir talih vermenizde yarar var. Zira oyunda sahiden de hoş bir aksiyon ve macera tecrübesi bizlere sunuluyor ve ilgi cazip ortamlarla birlikte karşılaşacağımızı da söyleyebiliyoruz. Hem atmosfer manasında hem de karakterler manasında ilgi alımlı ögelerin burada olduğunu doğrulayabiliyoruz. Elbette ön planda farklı bölgeler bulunuyor. Bu bölgelerin her birinin kendine ilişkin atmosferi ve görünümleri yer alıyor. Bu ögelerle bir arada yer aldığımız üretimde her bölgede karşılaşacağımız çeşitli düşmanlar bulunuyor ve öteki taraftan ilgi alımlı karakterlerinin burada olduğunu görebiliyoruz.
 
 
 
Bu karakterlerle etkileşime geçebiliyor, onlardan vazifeleri alabiliyor ve aramızı onlarla yeterli tutabiliyoruz. Adanın gizli sırlarını açığa çıkarmak için atılacağımız bu macera üstte da bahsettiğimiz üzere 3,29 dolarlık bir fiyatla birlikte karşımıza çıkıyor ve Steam aktiflikleri kapsamında alınacak oyunlar listesindeki yerini alıyor diyebiliriz. Elbette serinin başka oyunlarında yer aldığını bu kapsamda söyleyebiliriz. Lakin listemiz içerisinde her birinin yer almadığını da belirtmekte yarar var. Zira burada hayli fazla farklı oyun tipine yer vermeyi düşündük.
Kısaca toparlayacak olursak, Luffy ile bir arada yeni ve aksiyon dolu bir maceraya atılmak istiyorsanız bu oyun tam size nazaran diyebiliriz.
 
– Shadow Tactics: Aiko’s Choice (2.49 dolar) 
 
 
 
Gerçek vakitli strateji ögeleri ile birlikte karşımıza çıkan Shadow Tactics: Aiko’s Choice oyunu, Steam aktiflikleri kapsamında 2,49 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor. Ana oyunun kahramanı bayan Ninja Aiko isimli karaktere dayanan bu yeni kıssa boyunca elbette düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyor, kendi taktiklerimizi oyuna dahil etmeye başlıyor ve burada her bir oyuncu yeni bir tecrübeye adım atabiliyor. Zira bu stil strateji oyunlarında elbette yapabilecekleriniz epey fazla karşımıza çıkabilir ve burada birden fazla olasılıkla bir arada yerimize alabiliriz. Hasebiyle oyunda yer aldığınız mühlet boyunca kendinize ilişkin stratejilerinizi ve planlamalarınızı direkt düşmanlara karşı kullanabilirsiniz.
Oyun içerisinde düşmanlara karşı uygulayabileceğimiz elbette farklı farklı etkileşim ögeleri bulunuyor. Bu ögelerle birlikte düşmanları tuzak kurabiliyor, onları kendimize yanlışsız çekebiliyor, bir anda üzerlerine gerçek saldırabiliyor ve zehirleyebiliyoruz. Bu ögelerle birlikte farklı formlarda taktikleri ön plana çıkarmaya çalışıyor ve her vazifemizde farklı hallerde yaklaşım benimseyebiliyoruz. Münasebetiyle oyunda yer aldığımız müddet boyunca bu yaklaşımlarla bir arada kendimize ilişkin çeşitli planlamaları oyuna dahil edebiliyor ve nasıl davranacağımız konusunda büsbütün kendi fikirlerimizi oyuna aktarabiliyoruz. Burada farklı farklı misyonlar bizlere sunuluyor. Bu vazifeleri yaklaşım konusunda elbette etraf ögelerini kullanmak hayli kıymet arz ediyor. Etraf ögelerini kendi lehimize kullanmak bu oyunun aslında temel gayelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.
Oyunda kullanabileceğiniz farklı formlarda silahlar yer alıyor. Bu silahlar ortasında keskin nişancı tüfekleri, yakın dövüş silahları ve daha fazlası yer alıyor. Ekip içerisinde yer alan 5 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerin her birinin kendine ilişkin özellikleri ve maharetleri bulunuyor. Bu karakterleri kullanmak ve onları gerçek biçimde pozisyonlandırmak sizin atılımlarınıza nazaran değişkenlik gösteriyor. Örneğin uzaktan siper alıp düşmanları ortadan kaldırmak isterseniz, keskin nişancı tüfeğini taşıyan karakteri ön plana çıkarabilir ve bununla birlikte düşmanı ortadan kaldırabilirsiniz. Öteki taraftan öbür karakterlerinizi de ön plana koyarak elbette keskin nişancı tüfeğine sahip karakterin açığa çıkmasını engelleyebilirsiniz. Münasebetiyle oyun içerisinde kendi ataklarınızı bu formda gerçekleştirebilir ve planlarınızı oyuna dahil edebilirsiniz.
 
 
Diğer taraftan oyun içerisinde farklı bölgeler yer alıyor. Bu bölgelerde bulunan bölgeleri istediğiniz biçimde araştırabiliyor ve keşfedebiliyorsunuz. Bunun dışında oyun içerisinde bu bölgelerde elbette hem atmosferlerin hem de düşmanların çeşitliliğinin değiştiğini görebileceksiniz. Çevik bir Ninja olarak yer alabileceğiniz, Ninja yıldızlarını kullanabileceğiniz ve hatta kılıçlarınızı savurabileceğiniz üretimde kendi mukadderatınızı kendiniz yazmaya çalışıyor ve şiddetli vazifelerde elbette düşmanları saf dışı bırakmak için zekice planlamalar yapabiliyorsunuz. Düşmanlara karşı kendi yaklaşımınızı kendiniz belirleyebiliyor ve bu şekil Ninja üslubu strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız elbette bu oyunu bir göz atmanızda, bir talih vermenizde yarar var diyebiliriz.
Ana oyunun öyküsünün dışında öbür bir maceraya atılabileceğiniz ve favori karakterlerinizi burada yine bir ortaya getirebileceğiniz üretimde farklı bölgelere geçiş yapabilir, eşsiz yeteneklerden faydalanabilir ve yüzleşmeniz gereken burada şiddetli düşmanların olduğundan bahsedebiliyoruz. Oyun üstte da bahsettiğimiz üzere etkinlikler kapsamında 2,49 dolarlık fiyatla karşımıza çıkıyor. Oyuna baht vermek istiyorsanız şu anda tam vakti. Bunun dışında oyun içerisinde farklı modlar yer alıyor. Gölge modu ile bir arada düşmanlara ani bir darbe vurmak için elinizden geleni yapmaya koyuluyor ve başka modlarla bir arada de oyundaki yerinizi alabiliyorsunuz. Bu şekil oyunlar tam olarak strateji severlere hitap ediyor ve oyun içerisinde 3 farklı zorluk düzeyinin olduğundan bahsedebiliyoruz. Bu zorluk düzeyinden birini seçerek oyuna giriş yapabiliyorsunuz.
 
– 9 Monkeys of Shaolin (3.14 dolar) 
 
 
 
Dikkat cazibeli dövüş mekanikleri ve kısa kıssasıyla bir arada karşımıza çıkan bu üretim, oyuncular açısından nitekim beğenilen bir proje olarak karşımızda yer alıyor. Steam indirimleri kapsamında 3,14 dolarlık bir fiyat etiketi ile bir arada karşımıza çıkan bu imal, kısa oynanış döngüsü ile birlikte tenkitlerin odağında bulunuyor. Lakin her ne kadar kısa bir yapıya sahip olsa da oyuncular tarafından seviliyor ve çok olumlu etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor.
Oyunda ikonik olarak yalnızca dövebileceğiniz ve ortadan kaldırabileceğiniz bir tıp bir arada düşmanlar bulunuyor. Daima olarak aksiyon içerisinde yer alabileceğiniz ve elinizdeki sopayı savurabileceğiniz imal içerisinde farklı farklı hünerlerin de kilidini açabiliyorsunuz. Oyunda yer aldığınız mühlet boyunca Steam kullanıcı incelemelerine bakacak olursak, pek tatmin edici bir kıssa içeriğinin yer aldığından bahsediliyor ve bunun yanı sıra ilerleyişinize bağlı olarak farklı yeteneklerin kilidini de açabiliyorsunuz. Bu da hakikaten de tatmin edici bir tecrübesi bizlere sunuyor diyebiliriz.
Oyunda yalnızca düşmanların üzerine gelmesini bekleyebilir ve eski dövüş sanatlarını bu düşmanlar üzerinde kullanabilirsiniz. Orta Çağ temasıyla bir arada karşımıza çıkan oyun içerisinde Çin ülkesinde bulunuyor ve Çinli bir balıkçı olarak buradaki yerimizi alıyoruz. Kıssadan kısaca bahsedecek olursak, Çinli balıkçı olarak yer aldığımız mühlet boyunca huzurlu köyümüzde günümüzü gün ederken elbette bir korsan baskınına uğruyoruz. Bu korsan baskını ile birlikte hem arkadaşlarımız hem de ailemiz katlediliyor. Biz de bunların intikamını almak için elbette büyük bir gayrete atılıyor ve böylelikle oyunun kahramanı olarak efsanevi bir halde yükselmeye başlıyoruz. Bu öyküyü doğrultusunda intikam çabasına atılmayı bekliyor ve burada kısa bir kıssa içeriğinden bahsedebiliyoruz.
 
 
Yandan görünümlü kamera bakış açısı ile birlikte yer aldığımız üretimde, kolay denetimlerin olduğundan da bahsediliyor ve Kung Fu sinemalarından ilham alınan yapısı ile birlikte bizlere yeni bir tecrübe sunuyor. Oyunda 70’li yılların sinemalarında yer alan dövüş mekanikleri yer alıyor ve birebir vakitte 3 eşsiz dövüş tarzı ortasından seçiminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kapsamda 3 eşsiz dövüş tarzı ortasında yerde ve havada kapışabiliyor ve böylelikle sihirli mühürleri de kullanabiliyor ve yolunuza çıkan tüm düşmanları bu kapsamda ortadan kaldırabiliyorsunuz. Düşmanlara karşı farklı hallerde kombolar gerçekleştirebiliyor ve onları ortadan kaldırarak da atılımlarınıza daha da özgünleştirebiliyorsunuz.
Oyunda öbür taraftan farklı bölgelere hakikat ilerleyebiliyor, gece ve gündüz döngüsü ile bir arada kendimizi farklı bölgelerde bulabiliyor ve böylelikle hem atmosferlerden hem de görüntülerden faydalanabiliyoruz. Oyunda yer aldığımız müddet boyunca dövüş sanatları kapsamında ustalaşmaya çalışıyor ve kendi yükselişimizi burada takip etmeye koyuluyoruz. Elbette bu şekil oyunlardan hoşlanıyorsanız ve kendinizi saf aksiyon içerisinde ve dövüş mekanikleri içerisinde bulmak istiyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Oyun esasen üstte da bahsettiğimiz üzere 3,14 dolarlık bir fiyat etiketi ile bir arada karşımıza çıkıyor ve bunu artık satın almanızda yarar var diyebiliriz.
 
 
Hem öyküsüyle hem de dövüş mekanikleriyle birlikte ön plana çıkmaya çalışan bu imal, bağımsız bir geliştirici tarafından bizlere sunuluyor ve oynanması gereken üretimler ortasında bulunuyor. Her ne kadar kısa kıssasıyla ve oynanış ögeleri ile birlikte bizlere sunulsa da, elbette denenmesi ve oynanması gereken bir proje bu istikamette. Öbür taraftan her bölgede farklı düşman çeşitlerini ve görünümlerin karşısına çıktığını deneyimleyebiliyor ve bu görüntüler içerisinde de elbette hoş ögelerle karşılaşabiliyoruz.
 
– NARUTO: Ultimate Ninja STORM (3.24 dolar) 
 
 
 
Naruto hayranları için hakikaten de hoş bir tecrübesi bünyesinde barındıran ve açık dünyası ile bir arada ilgiyi üzerine çeken NARUTO: Ultimate Ninja STORM, Steam korsanlar ve Ninjalar aktifliği kapsamında 3,24 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor. Oyunda 3 boyutlu savaşlara yanlışsız geçiş yapabiliyor, buralarda farklı ataklarla bir arada düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyor ve kaçış hareketleri ile birlikte düşmanların hücumlarından kendinizi savunabiliyorsunuz. Oyunda yer aldığınız mühlet boyunca daima olarak aksiyon dahilinde kendinizi bulabiliyor ve böylelikle aksiyonun dozunun gittikçe daha da yükseldiğini deneyimleyebiliyorsunuz.
Bir Ninja olarak yer aldığınız imal içerisinde elbette akrobatik hareketler yapmak ve çeşitli komboları düşmanlara karşı kullanmak hayli ehemmiyet arz ediyor. Zira burada düşmanların üzerine daima olarak gidebiliyor, düşmanların sizlere saldırdığını deneyimleyebilir ve onlara üstünlük sağlamak için de farklı hallerde hareketler sergileyebiliyorsunuz. İşte bu noktada Ninja üzere süratli olmaya çalışıyor ve böylelikle düşmanların üzerine giderek direkt süratli hareketlerle bir arada onlara sersemletebiliyor ve ortada kaldırabiliyorsunuz. Karakterinizin burada temel özelliklerini kullanmak hayli değerli. Burada karakterinizle bir arada sağa sola sıçrayabiliyor, süratli bir formda düşmanların taarruzlarından kaçınabiliyor ve kendinizi savunabilecek atakları gerçekleştirebiliyorsunuz.
Diğer taraftan, bu oyun temel oyunun HD paketi olarak karşımıza çıkıyor. Yani burada daha üst seviye grafikler, daha net bir halde görseller ve daha fazlası yer alıyor. Oyunda farklı formlarda karakterler ön plana çıkıyor. Bu karakterlerin farklı yetenekleri ve maharetleriyle birlikte düşmanları ortadan kaldırabiliyorsunuz. Burada her karakterin dövüş şeklini kendinize nazaran kişiselleştirebilir ve özelleştirebiliyorsunuz. Hasebiyle burada yer aldığınız müddet boyunca her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde edebiliyor ve bu tecrübenizi kendinize nazaran özelleştirebiliyorsunuz. Burada dilediğiniz biçimlerde takviye karakterleri olarak oynayabiliyor, direkt savaşan karakterlerle bir arada de yer alabiliyor ve bu formda kendi yeteneklerinizi düşmanlara karşı sergilemek büsbütün sizin işiniz oluyor. Aslında oyunu içerisinde yer aldığınız mühlet boyunca büsbütün aksiyon ve dövüş dahilinde kendinizi bulabilecek ve böylelikle yüksek aksiyon ile bir arada burada anime dövüşlerini sergileyebileceksiniz.
 
 
Öte yandan, oyun içerisinde müsabakalar elbette anime dizisinden fırlamış üzere bir yapıyla bir arada karşımıza çıkıyor ve karşılıklı olarak iki karakterin direkt dövüşleri ile birlikte sonuçlanıyor. Burada karakterlerin bakış açıları elbette kamera değişikliği ile bir arada değişkenlik gösterebilir ve burada sahiden hoş bir anime dövüşü izleyebiliyoruz. Oyunda yer aldığınız müddet boyunca birebir biçimde dövüşler esnasında üst köşede sıhhat barımızı yani canımızı görebiliyor ve bu cana hayli dikkat etmemiz gerekiyor. Zira can azaldıkça elbette düşmanların taarruzlarından kaçınmamız ve ona nazaran de kendi savunmamızı arttırmamız lazım. Burada kullanabileceğiniz 4 farklı yetenek bulunuyor. Bu yeteneklerle birlikte de yanlışsız vakitte yanlışsız biçimde tuşlara basarsanız elbette daha farklı kombolarla birlikte karşılaşabilir ve böylelikle düşmanlara karşı aman vermeyebilirsiniz.
Anime severlere hitap eden ve Naruto hayranıysanız kesinlikle oynamanız gereken dövüş oyunları ortasında NARUTO: Ultimate Ninja STORM yer alıyor. Oyunda klasik olarak karşılıklı dövüşleri atılım sağlayabiliyor ve Steam aktifliği kapsamında da üstte bahsettiğimiz üzere 3,24 dolarlık fiyat etiketi ile birlikte oyunu satın alabiliyorsunuz. Şayet ilerleyen süreçte oyunu satın almak üzere bir fikriniz varsa elbette şu anda satın alıp daha ucuz bir formda elde edebilirsiniz ve kütüphanenize bu formda ekleyebilirsiniz. Kendinizi farklı karakterlerle, farklı dövüşlerle birlikte yeni bir dövüş sistemi içerisinde bulmak istiyorsanız ve anime dövüşlerinden hoşlanıyorsanız bir göz atmanızı tavsiye ederiz.
 
– Aragami (1.57 dolar) 
 
 
 
Üçüncü şahıs kamera bakış açısı ile bir arada atılabildiğimiz Aragami oyunu içerisinde hakikaten de zımnilik odaklı bir suikast Ninja temalı bir yapı yer alıyor. Oyun şu anda Korsanlar ve Ninjalar Aktifliği kapsamında 1,57 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle bu usul oyunlardan hoşlanıyorsanız Steam platformunda satın alabileceğiniz kapalılık odaklı Ninja oyunlarından biri diyebiliriz. Oyun içerisinde gölgelerden ilerleyebiliyor, zımnilik odaklı yapı ile bir arada düşmanların gerisinden onları indirebiliyor ve intikamcı bir ruh olarak burada büyük bir macera yaşayabiliyoruz.
Oyun içerisinde gizemli bir kent bulunuyor. Bu kenti elbette karış karış gezebilir ve birebir vakitte karanlık sırlarla dolu bir öyküyü burada açığa çıkarmaya çalışıyoruz. Sırlarla dolu karanlık bir ortamda yer aldığımız mühlet boyunca buralara aydınlatmak ve gölgelerden ilerlemek elbette büsbütün bizim işimiz oluyor. Kentin farklı bölgelerine yanlışsız ilerleyerek buraları keşfederken doğaüstü güçlerle bir arada burada karşılaşabiliyor ve birebir vakitte işgal altındaki bu kenti kurtarmaya başlıyoruz. Art planda bir öykünün yer aldığı bu üretimde gölgeleri kucaklayarak ilerleyebiliyor ve görünmez olmak için kendi gölgelerimizi yaratabileceğimiz bir mekanik de bulunuyor. Bu mekanik elbette dikkat cazibeli olarak karşımıza çıkıyor ve bunu oyunda kullanmak temel gayelerimizden birkaç tanesi.
 
 
Diğer taraftan görünmez olabileceğimize, gölgelerle birlikte ilerleyebileceğimize, belirli başlı maksatlar yer alır. Bu gayeleri ortadan kaldırmak elbette temel vazifelerimiz ortasında yer alır. Hakikaten oyun içerisinde yer aldığımız müddet boyunca düşmanlarımızı yaratıcı bir biçimde ortadan kaldırmak ve ataklarımızı kendimiz tartmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Burada her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde ederek farklı formlarda planlamalar ve stratejiler içerisine girebiliyor ve böylelikle oyunda farklı gayretlere yanlışsız yelken açabiliyorsunuz. Düşmanlarınızı ortadan kaldırabileceğiniz gölge yeteneklerinizle birlikte de oyun tarzınızı kendiniz seçebiliyor ve burada her senaryo içerisinde yer alan vazifeleri aşmak büsbütün sizin yaklaşımınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.
Oyun içerisinde farklı farklı senaryo vazifeleri bulunuyor. Senaryo vazifeleri ile birlikte her duruma farklı hallerde yaklaşabiliyor ve birden fazla yolun bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz. Geliştirecek takımın belirttiğine nazaran de esasen her bir vazifesi farklı biçimlerde yaklaşabiliyor ve burada her bir oyuncu farklı noktaları değinebiliyor. Hasebiyle oyunda bir vazifeye nasıl yaklaşacağını ve o misyonu nasıl bitirebileceğiniz büsbütün sizin bakış açınıza nazaran değişkenlik gösterebiliyor. Birden fazla yolu ile bir arada bitirebileceğiniz bu imal içerisinde bir hayalet olarak oynayabiliyor ve bir hayalet olarak oynadığımız esnada elbette onlara karşı görünmememiz gerekiyor. Hikayemizle birlikte atılabileceğimiz imalinde tıpkı vakitte seçimlerimize burada epeyce kıymet arz ediyor. Yaptığımız seçimlerle bir arada de burada farklı formlarda öykünün gidişatına dokunabiliyor, hangi istikamete gitmek istersek oraya hakikat geçiş yapabiliyoruz ve bu seçimlerin sonucunda da burada katlanabiliyoruz. Hasebiyle burada farklı seçimler yaparak gidişata taraf verebiliyoruz.
 
 
Oyun tarzımızı kendimiz belirlemekten çok, burada öbür taraftan ışığın ordusuyla birlikte savaşmaya başlıyor ve bu ışıkları ortadan kaldırmak ve tıpkı vakitte kentin aslında temel ışıklarını açmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Kendi varlığımızın anahtarı ve bizi daima olarak çağıran bir varlık olan Yamiko burada kurtarılmayı bekliyor ve bu kız karakteri kurtarmak için büyük bir gayrete katılıyoruz. Ve kıssanın aslında temel amacı bu kız etrafında dönüyor. Kıssa kapsamında Yamiko isimli kız bizi daima olarak çağırıyor, belli oranlarda rehberlik ediyor ve birebir vakitte burada yer aldığımız müddet boyunca bizleri sıkıntı duruma koyan da bu kızın ta kendisi oluyor.
 
– The LEGO NINJAGO Movie Görüntü Game (4.99 dolar) 
 
 
 
Lego temalı üretimlerden hoşlanıyorsanız, şu anda Steam’deki Korsanlar ve Ninjalar temalı aktiflik kapsamında The LEGO NINJAGO Movie Görüntü Game, 4,99 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde içimizdeki ninjayı açığa çıkarabileceğimiz bir yapı yer alıyor ve Lego tasarımı ile ve temasıyla birlikte oyundaki yerimizi alabiliyoruz. Elbette oyunda yer aldığımız müddet boyunca farklı biçimlerde Ninja’lar karşımıza geliyor ve burada sevdiğiniz Ninja karakterlerini görebiliyorsunuz. Gerçekten oyun içerisinde Lloyd, Kai, Jay, Cole, Zane, Nya ve Master Wu karakterlerinin olduğunu görebiliyor ve bu karakterleri dilediğimiz halde kullanabiliyoruz.
Her bir karakterin burada farklı yetenekleri ve hünerleri bulunuyor. Bu karakterlerin dinamik hareket kombinasyonları ve daha farklı sistemler de yer alıyor. Oyunda yer aldığınız müddet boyunca üstte bahsettiğimiz karakterlerle birlikte duvarlarda koşabiliyor, yükseklerden atlayabiliyor ve daha farklı Ninja hareketlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Karşınıza burada irili ufaklı düşmanların çıktığını görebiliyor, bu düşmanları kendi taktiklerinizle ve planlarınızla ortadan kaldırmaya çalışıyor ve böylelikle Ninja çevikliği kapsamında ustalaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda elbette ne kadar usta olursanız ve ne kadar oyun içerisinde yer alırsanız, o kadar çok usta olma yolunda ilerleyebilir ve oyunda karakterinizi ne kadar stabil bir biçimde denetim ederseniz, o kadar çok düşmanın üstesinden gelebilirsiniz.
Oyunda geliştirir takımının belirttiğine nazaran 8 farklı bölgenin olduğundan bahsedebilir ve bu 8 farklı bölgenin de yaşayan bir ortamı bizlere sunduğuna aktarabiliriz. O anda yer aldığınız o müddet boyunca bu bölgeleri keşfedebilir ve keşif ögeleri dışında elbette etkileşim ayrıntılarıyla karşılaşabilirsiniz. Ek olarak her bölgenin farklı hallerde atmosferleri ve görünümleri bulunuyor. Bu görüntüleri keşfederek ve ilgi cazibeli ayrıntıları açığa çıkararak elbette büsbütün ortaya çıkarılmayan sırları ortaya dökebilirsiniz.
 
 
Kötü karakterlerin herhalde oyunda köpek balığı ordusuna karşı ve makûs Lord Garmadon’a karşı büyük bir gayret vermeye başlar ve temel gayemiz bu berbatları elbette ortadan kaldırmak olur. Ninjago adasında yer aldığımız üretimde kendimize ilişkin bir haritamız da bulunuyor. Bu haritamızla bir arada 8 farklı bölgeyi keşfetmeye çalışıyor ve her bölge içerisinde farklı düşman çeşitliliği ile birlikte karşılaşabiliyoruz. Birebir halde bu bölgelerde ortaya çıkarılacak çeşitli keşifleri de bulunuyor ve bu ögeleri da büsbütün açığa çıkarmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Öteki taraftan oyunda istersek tek, istersek de en fazla 4 oyunculuğu bir formda arkadaşlarla bir arada yarışlara katılabilir, arkadaşlarımızla birlikte burada gayrete girişebilir ve daha fazla oyun içeriği ile birlikte de ilerleme katledebiliyoruz.
Bunun dışında bu karakterlerle bir arada elbette platform ögeleri karşımıza çıkıyor ve platform sürülerini karakterimizin hünerleriyle birlikte aşabiliyoruz. O kapsamda düşmanların üstesinden gelmek ve platform ögeleri açmak için duvarlardan koşabiliyor, yürüyebiliyor, üstlere yanlışsız atlayabiliyor ve yükseklerden aşağıya hakikat fırlayabiliyoruz. Ek olarak burada karakterlerimizle birlikte seri hareketler yapabilir ve birçok hareketlerini bu oyunda sergileyebiliyoruz.
Kısaca toparlayacak olursak, Lego temalı bir Ninja oyunundan hoşlanıyorsanız ve bu oyunda bir göz atmak istiyorsanız, şu anda tam sırası diyebiliriz. Gerçekten oyun üstte da bahsettiğimiz üzere 4,99 dolarlık bir fiyatla birlikte karşımıza çıkıyor ve bununla birlikte de korsanlar ve Ninjalar temalı imaller ortasında bu listeye yer verebiliyoruz. Oyun büsbütün Lego teması ile birlikte karşımıza çıktığından ötürü elbette sizlere kimi noktalarda çocukça gelebilir. Lakin bu şekil oyunlardan hoşlanıyorsanız, buna göz atmanızda yarar var diyebiliriz.
 
– Pillars of Eternity II: Deadfire (4.74 dolar) 
 
 
 
Ödüllü bir üretim olarak karşımızda bulunan ve devam oyunu olarak nitelendirilen Pillars of Eternity II: Deadfire, Steam aktifliği kapsamında 4,74 dolarlık bir fiyat etiketi ile bir arada karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde üstten görünümlü bir yapı ile birlikte karşılaşabiliyor ve burada rol yapma tecrübesiyle bir arada yerimizi alabiliyoruz. Gemimize kaptanlık yapabileceğimiz uçsuz bucaksız Adalar boyunca dolanabileceğimiz ve etrafa keşfedebileceğiniz üretimde karakter özelleştirme ile birlikte farklı biçimlerde yer alabiliyor ve keşif özgürlüğü ile birlikte oyundaki yerimizi alabiliyoruz.
Oyunda tek oyunculu bir rol yapma tecrübesi bulunuyor ve bununla bir arada de kendimizi bu tecrübeye kaptırabiliyoruz. Elbette yeni tecrübelerle birlikte yer aldığımız müddet boyunca farklı öykü noktalarına yanlışsız geçiş yapabiliyor ve art planda yer alan öyküye kapsamında da neler olup bittiğini öğrenmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde farklı bölgelere ve adalara hakikat ilerleyebiliyor, etrafı keşfedebiliyor, kaptanlık ettiğimiz gemiyle birlikte farklı sulara gerçek açılabiliyor ve burada etkileşime geçebileceğimiz karakterlerle karşılaşabiliyoruz. Yeni bölgeleri keşfedebileceğimiz üretimde gemiyle bir arada kendi rotamızı belirleyebiliyor ve bölgelerdeki hazineleri ortaya çıkarabiliyoruz. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran oyunda el imali bölgeler bulunuyor ve bununla bir arada de sanatsal dizaynların ve görüntülerin burada olduğunu doğrulayabiliyoruz.
Grupumuzu oluşturabileceğimiz ve tek başımıza ilerleyebileceğimiz üretimde, elbette grup odaklı üretimle bir arada kendimize daha güçlü duruma getirmeye çalışıyoruz. Kümemizi oluştururken elbette her bir karakteri burada farklı formlarda dokunabiliyor, her karakteri özelleştirebilir ve kişiselleştirebiliyoruz. Macera arayışımızı elbette farklı karakterleri bünyemizde dahil edebiliyor, grubumuzu burada geliştirebiliyor ve 7 farklı yol ortasında seçim yaparak istediğimiz formda kendi planımızı ve stratejimizi oyuna dahil edebiliyoruz. Oyunda başka taraftan farklı sınıflar bulunuyor. Bu karakter sınıflarıyla birlikte de farklı biçimlerde düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Hayatta kalma mekanikleriyle bir arada burada karşılaşabiliyor ve etkileşime geçebileceğimiz çeşitli kümelerle bir arada ilerlemeye başlıyoruz.
 
 
Diğer taraftan oyun içerisinde farklı adaları ve egzotik kısımları keşfetmeye çalışırken, elbette üstte da bahsettiğimiz üzere etkileşime girebileceğimiz çeşitli karakterlerin olduğundan bahsedebiliyor ve bu karakterlerle birlikte de farklı misyonlar elde edebiliyoruz. Bu karakterlerle aramızdaki alakayı büsbütün biz belirleyebilir, yaptığımız seçimlerle birlikte gidişatına istikamet verebiliyor ve tıpkı vakitte elde ettiğimiz vazifelerden de çeşitli kaynaklar ve hazineler elde edebiliyoruz. Farklı donanımları ve silahları elimize alabileceğimiz ve farklı formlarda rol yapma ögelerini kullanabileceğimiz üretiminde yaptığımız seçimler burada epeyce kıymet arz ediyor. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran oyunda sonsuz olasılıklar bulunuyor ve bu olasılıklarla bir arada her bir oyuncu burada farklı bir tecrübe elde edebiliyor. Zira burada her bir oyuncu farklı seçimlerle birlikte ilerleyiş gösterebiliyor ve bununla birlikte de öykünün gidişatına taraf verebiliyor.
 
Oyunda tıpkı vakitte etkileşime girdiğimiz karakterlerle bir arada ilgi sisteminin olduğundan bahsediyorum ve refakatçi sistemi ile bir arada de burada karakterlerimizi aramızdaki bağlantıyı biz belirleyebiliyoruz. Elbette kimi noktalarda soğuk, birtakım noktalarda ise daha sıcakkanlı olabiliyoruz. Denizlerdeki kalemizi gemimiz olarak belirlediğimiz bu imal, üstte da bahsettiğimiz üzere 4,74 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor. Bu biçim rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Bu oyunu daha evvelce istek listenize eklediyseniz de elbette şu anda satın almanın tam sırası diyebiliriz.
Bu oyunla bir arada listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Listede yer almayan oyunlardan ilginizi çekenleri yahut deneyimlemek istediğinizi ve hatta deneyimlediğinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks