Konsol Haberleri

Söylenti: Metro Serisinin Yeni Oyunu VR Başlıklara Gelecek

Valorant VP Oyuneks

 
Metro serisi bildiğiniz üzere üçleme ile birlikte oluşuyor ve hakikaten de hoş bir aksiyon macera tecrübesini bizlere aktarıyor. Öykü odaklı yapısıyla ve kıyamet sonrası ortamları ile birlikte yer aldığımız bu serinin yeni oyunu hakkında şu anda çeşitli söylentiler bulunuyor. Bu söylentiler ortasında ise oyunun VR başlıklarına çıkış yapacağı yer alıyor.
 
VR projesi hayranları büyük hayal kırıklığına uğratacak 
 
 
 
Serinin yeni oyununun VR projesi olması elbette hayranları büyük oranda hayal kırıklığına uğratacak. Zira hiç kimse bu oyunun bir VR oyunu olacağını kestirim etmiyordu. Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan birtakım raporlar, oyunun açık dünya çok oyunculu bir VR yapısını bünyesinde barındıracağını bildiriyor.
 
Diğer taraftan Twitter kullanıcısı Kurakasis, bir sonraki Metro oyununun Metro Awakening ismiyle birlikte karşımıza çıkacağını tez ediyor. Birçok kişi oyunun PSVR 2 başlıklarına çıkış yapacağını belirtse de öteki aygıtlara geleceği de söylentiler ortasında.
 

Bunun dışında farklı bir Metro oyununun geliştirildiği de argümanlar ortasında. Bir tarafta VR projesi öbür tarafta ise yeni bir seri oyunu karşımıza çıkması mümkün.

 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks