Konsol Haberleri

Soulslike Platform Oyunu DEVIATOR Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

 
Çinli yayıncı SapStaR Games ve geliştirici Gami Studio, 2 boyutlu grafik tarzı ile bir arada Souls-like platform oyunu DEVIATOR’u duyurdu. Oyun, el çizimi görüntülere ve kısımlara sahip olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve yalnızca PC platformuna gelmeyi bekliyor.
 
Dikkat cazibeli atmosferlere ve mekaniklere sahip bir yapım 
 
 
 
Yandan görünümlü kamera bakış açısıyla birlikte soldan sağa hakikat ilerleyebileceğimiz oyunun 1 Şubat tarihinde Steam platformu üzerinden PC için bir demo sürümü yayınlanacak. Bu demo sürümünü elbette fiyatsız bir formda elde edebilecek ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu bu sayede anlayabileceksiniz.
 
Vahşi doğayı keşfedebildiğimiz ve gizemli kentlere adım atabildiğimiz üretimde gizemli olayların bizlere sunulduğuna görebiliyoruz. Tuhaf yaratıklarla burada karşılaşabiliyor, onları kendi hünerlerimizle ve elimizdeki silahlarla ortadan kaldırabiliyor ayrıyeten bu kaotik dünya içerisinde hayatta kalmaya çalışıyoruz.
 
Oyunda başka taraftan atak ve savunma mekanikleri ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Savuşturma mekanikleri ile birlikte düşmanların taarruzlarını boşa çıkarabiliyor ve irili ufaklı düşmanların haricinde devasa düşmanlarla da burada karşılaşabiliyoruz.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks