Konsol Haberleri

SILENT HILL: The Short Message PlayStation 5 Platformunda Fiyatsız Olarak Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

 
Konami Digital Entertainment B.V., bugün yaptığı açıklamada, dünyaca ünlü ruhsal endişe serisinin yeni hikayesi SILENT HILL: The Short Message’ın, PlayStation™ Store’da fiyatsız olarak yayınlandığını duyurdu. Ayrıyeten, geliştirici stüdyo Bloober Team’in merakla beklenen SILENT HILL 2 remake için yayınladığı yeni fragman, uygunlaştırılmış ve çağdaşlaştırılmış gayretlerde oyuncuları nelerin beklediğini gözler önüne seriyor.
 
SILENT HILL: The Short Message’ın baş kahramanı Anita, bir arkadaşı tarafından kentin dışında terk edilmiş bir apartman kompleksine çağrılıyor. Anita bu tüyler ürpertici yeri keşfederken gizlemeye çalıştığı karanlık bir gerçekle de yüz yüze geliyor. KONAMI daha evvel SILENT HILL serisi için yeni bir devri başlatacak birçok yeni oyun ve interaktif medyanın yolda olduğunu duyurmuştu.
 
SILENT HILL: The Short Message, sürpriz gösterimi ve fiyatsız olarak piyasaya sürülmesiyle, her yaştan SILENT HILL hayranını kapsamayı hedeflerken yeni oyuncuların da bu efsanevi ruhsal endişe serisine girmeleri için eksiksiz bir fırsat sunuyor. SILENT HILL: The Short Message, serinin eski ve önümüzdeki devirde çıkacak oyunlarından bağımsız, tamamlanan kıssasıyla kısa bir oyun.
 
 
 
Oyun günümüzde geçiyor ve 21. yüzyılda herkesin aşina olduğu bir tema olan toplumsal paylaşım sitelerindeki iftira ve zorbalığı ele alıyor. SILENT HILL: The Short Message, birebir vakitte 10 yıldan sonra piyasaya sürülen birinci SILENT HILL oyunu olma özelliğine sahip. Serinin daha evvelki oyunlarıyla tanışmamış yeni jenerasyon oyuncuların, SILENT HILL’in sunduğu ruhsal endişe dünyasını deneyimlemelerini umuyoruz.
 
Yönetmen, oyuncular ve geliştirme grubunun yer altı beş farklı kamera gerisi görüntüsüyle SILENT HILL: The Short Message’ın yaratıcı süreçlerine derinlemesine bir göz atın:
 
 
 
Diğer tüm görüntüler için buraya tıklayabilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla