Konsol Haberleri

Rocksteady: Suicide Squad Kıssa Bakımından En Büyük Oyunumuz

Valorant VP Oyuneks

 
Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady, çıkışı yaklaşan Suicide Squad: Kill The Justice League için çeşitli açıklamalarda bulundu. Grup, oyun için öykü bakımından en büyük projelerinden biri olduğunu tez ediyor.
 
Suicide Squad: Kill The Justice League tenkitlerin odağında bulunan bir yapım 
 
 
 
Çıkış yapmadan evvel yayınlanan fragmanlarla ve oyun içi içeriklerle bir arada tenkitlerin odağında bulunan Suicide Squad: Kill The Justice League, bizlere nişancı ve aksiyon tecrübesi sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde ikonik makus karakterleri denetim ediyor ve adalet birliğini ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz.
 
Geliştirici grup Rocksteady, bu türlü bir yapıya sahip olan oyun için art planda bulunan karakterlerin öyküsü kapsamında epeyce fazla uğraştığını ve öykü bakımından bu oyunun öteki oyunlara göre daha fazla yer kapladığını aktardı.
 
Yapılan açıklamalarda şu sözler yer aldı: “Batman serisine ilham veren DNA’mızla bir arada bu oyuna da ilham vermeye hazırlanıyoruz. Oyun içerisinde kıssa ve karakterlerin temelleri epey sağlam bir halde atılmış durumda. Kıssa açısından en büyük oyunumuzdan biri olacak.”
 

Suicide Squad: Kill The Justice League, 2 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

PGL Major Copenhagen 2024 Avrupa RMR B Elemeleri Tamamlandı!

Daha Fazla
Konsol Haberleri

The Sims 5'in Ön Sürümü Sızdırıldı!

  Şu anda Electronic Arts tarafından geliştirilme kademesinde bulunan ve The Sims serisinin en…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Baldur’s Gate 3, 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı

  Larian stüdyosu tarafından bize sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3…
Daha Fazla