Konsol Haberleri

Reigns: Three Kingdoms PC ve Switch’e Geliyor

Valorant VP Oyuneks

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Nerial, Reigns: Three Kingdoms isimli oyunun 11 Ocak tarihinde PC ve Switch platformunda yayınlanacağını duyurdu. Oyunun PC sürümü, Steam platformu üzerinden kullanıcılara sunulacak.
 
Reigns: Three Kingdoms, birinci olarak 29 Kasım 2022’de Netflix üyelerine özel olarak App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için yayınlandı.
 
Sıra tabanlı taktik savaşları ile dilediğiniz stratejiyi oyuna dahil edebiliyorsunuz 
 
 
 
Sevilen Çin Destanı’ndan ilham alan yapısı ile bir arada oyunda riskli kararlar verebiliyor, yanlışsız vakitte gerçek orduyla savaşmaya çalışabiliyor, gücümüzü arttırmaya başlıyor ve daha fazlasını bu oyun içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Birçok kümenin yer aldığı imal içerisinde hem savaşların ilgi cazip olduğunu hem de verdiğimiz kararların direkt karşılığını gördüğümüzü aktarabiliyoruz.
 
Arka planda yer alan öyküsü ile birlikte çeşitli sırları açığa çıkarabileceğimiz üretimde sıra tabanlı savaşlar bulunuyor. Stratejik manada kendi planlarımızı uygulayabiliyor ve çeşitli küçük oyunlarla bir arada seri eşsiz bir yapıyla harmanlanıyor.
 
Tanıtım fragmanı
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

PGL Major Copenhagen 2024 Avrupa RMR B Elemeleri Tamamlandı!

Daha Fazla
Konsol Haberleri

The Sims 5'in Ön Sürümü Sızdırıldı!

  Şu anda Electronic Arts tarafından geliştirilme kademesinde bulunan ve The Sims serisinin en…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Baldur’s Gate 3, 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı

  Larian stüdyosu tarafından bize sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3…
Daha Fazla