Konsol Haberleri

PUBG: BATTLEGROUNDS’un Yeni Haritası RONDO ve Resmi Canlı Aksiyon Sineması Artık Yayında!

Valorant VP Oyuneks

 
KRAFTON tarafından geliştirilen PUBG: BATTLEGROUNDS’da bugün yepisyeni bir devir başlıyor! 27.1 güncellemesiyle PUBG: BATTLEGROUNDS’un onuncu haritasi RONDO’nun kapıları oyunculara açıldı. Harita an prestijiyle PC platformunda yayında, konsollara ise 14 Aralık’ta gelecek.
 
VE HUZURLARINIZDA RONDO – PUBG: BATTLEGROUNDS’UN ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK HARİTASI
 
İhtişam Kenti (The Ground of Honor) olarak da bilinen RONDO, şimdiye kadarki haritalar ortasında en geniş oynanabilir alana sahip, 8×8 bir harita olma özelliği taşıyor. İki farklı bölgeye bölünmüş olan bu geniş harita, bilindik oynanış stilini yenilikçi stratejik yaklaşımlarla birleştiren eşsiz bir atmosfere sahip. PUBG: BATTLEGROUNDS’un ALANA İN, YAĞMALA, HAYATTA KAL temelleri üzerine kurulmuş yeni bir anlatım ve genişletilmiş seçeneklerle gelen bu dev harita, yeni özellikleri ve içeriğiyle her oynanışta heyecan dolu, dinamik bir oyun tecrübesi vadediyor.
 
 
 
Güneybatısında uzanan sakin göller ve bambu koruları ya da kuzeydoğusunda yer alan besbelli zirveleriyle RONDO, birbirinden farklı topraklardan oluşmakta. Yu Lin köyünün yemyeşil hoşluğu, Tin Long Garden’ın şelalelerle dolu görünümü yahut Mey Ran’ın ırmak kenarı mimarisi üzere değerli alanlar oyunculara çeşitli stratejik seçenekler sunuyor. Misal halde Jadena City’nin gökdelenleri ve neon ışıklı sokakları ağır kent savaşları vaat ederken NEOX Fabrikası ise eşsiz kapışmalara hamile. Rin Jiang, Jao Tin ve Stadyum üzere ek alanlar da kendi içlerinde oyuncular için farklı zorluklar barındırıyor. Haritanın yenilikçi özellikleri ortasında yok edilebilir bambular ve beklenmedik inişlerin kapısını aralayan ek bir başlangıç uçağı yer almakta. RONDO ayrıyeten yakın dövüş için ülkü bir 9 mm HMS olan JS9’u da oyuna ekliyor.
 
PUBG | İHTİŞAM KENTİ: RONDO – SQUID GAME’İN BAŞROL OYUNCUSU LEE JUNG-JAE’NİN ROL ALDIĞI YENİ BİR KISA FİLM
 
 
 
KRAFTON ayrıyeten bugün RONDO’nun resmi canlı aksiyon sineması PUBG | İHTİŞAM KENTİ: RONDO’yu yayınladı. Extraction ve Extraction 2’nin Yöneticisi Sam Hargrave tarafından yönetilen kısa sinemanın başrollerinde Daniel Wu (The Man with the Iron Fists, Tomb Raider, Reminiscence) ve Lee Jung-Jae (Squid Game) yer alıyor. Daniel Wu, tüm grubun hayatta kalması için savaşan Alpha rolünü üstlenirken Lee Jung-Jae, Alpha takımı tarafından öldürülen kardeşinin intikamını almak isteyen Beta’yı canlandırmakta. Bu kısa sinema, iki güçlü düşman ortasındaki nefes kesen çaba aracılığıyla yeni haritayı canlı bir formda gözler önüne seriyor.
 
OYUNCU ÖDÜLLERİ
RONDO’nun çıkışını kutlamak gayesiyle yesyeni Survivor Pass: RONDO yolda.  Bu güncellemeyle ödül sistemi yenilendi ve Survivor Pass mükafatlarına G-COIN, Şemalar, Hayatta Kalma Sandıkları ve Zanaatçı Jetonları üzere çeşitli yeni mükafatlar eklendi.Aktör Daniel Wu’nun Alpha rolünde ve Lee Jung-Jae’nin Beta rolünde yer aldığı RONDO’ya dair yeni iş birliği eşyaları, 6 Mart 2024’e kadar PC oyuncuları ve 14 Mart 2024’e kadar konsol oyuncuları için mevcut olacak.
 
Harita fragmanı
 
 
 
basın bülteni 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla