Konsol Haberleri

Point Blank Güncellenmiş Harita Taktikleri

Valorant VP Oyuneks

 
Gelişen oyun dünyası içinde, rekabetin ve hünerin ön planda olduğu aksiyon oyunları her geçen gün daha da karmaşık ve heyecan verici hale geliyor. Point Blank, bu oyunlardan biri olarak, daima güncellenen haritaları ve stratejik derinliğiyle dikkat çekiyor. Bu yazıda, Point Blank’te oyunculara sunulan güncellenmiş haritaların taktiksel yaklaşımları ele alınacak, strateji severler için yeni kapılar aralanacak. 

Bu yazımızda sizlere Point Blank’ta yer alan Downtown, Hastane, Outpost ve Storm Tube haritalarını tanıttık ve taktiklerini sizinle paylaştık. İşte listemiz:

DOWNTOWN

Harita öyküsü: Kentin ortasına giren bir araç. CT Force materyal ve erzak transfer yolu için kentin dış eteklerinde bir kasabayı seçer. Sivil bir araç olarak kamufle edilmiş bir araç materyalleri almak için geldiğinde CT Force’un tüm tedarik kanallarını bağlamak için pusuda bekleyen Free Rebels ile karşı karşıya kalır.

Oyun Modu: Bomba Misyonu / TDM / İmha Görevi

Görev: CT Force : Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels : Hücum (Bomba Kur)
Harita Özellikleri: Kentin göbeğinde kapalı ve açık yerlerde çatışılabilecek biçimde tasarlanmıştır. Ekipler bomba imha ve heyetim misyonlarını gerçekleştirirken, haritanın çeşitli yerlerinde bulunan patlamaya hazır varillerle stratejik atılımların yapılabildiği bir haritadır.
Oyunda toplamda 8 tane Kırmızı (Free Rebels) ve 8 tane Mavi (CT Force) slotu bulunmaktadır. Oyuncuların oynadığı yere nazaran uygun bir formda slotlara yerleşmeleri lazım.

Downtown haritasında Kırmızı (Free Rebels) tarafında iseniz; ikinci, altıncı yedinci ve sekizinci slot B kısmına daha yakında doğmakta. Şayet B kısmına daha erken gitmek istiyorsanız bu dört slottan birisine yerleşebilirsiniz. Şayet A kısmına daha erken gitmek istiyorsanız birinci, beşinci, dördüncü ve üçüncü slotlara geçip rakipleriniz ile daha erken yüzleşebilirsiniz.
Downtown haritasında Mavi (CT Force) tarafında iseniz; birinci, üçüncü, dördüncü, beşinci ve ikinci slotları kullanarak A bölgesine daha yakın doğabilirsiniz. Şayet altıncı, yedinci ve sekizinci slotları kullanır iseniz B bölgesine daha yakın doğup rakiplerinizi erken bir halde karşılayabilirsiniz. Oyuna başlamadan evvel ekipmanınızı ve slotlarınızı denetim ettikten sonra harita taktiklerine geçebiliriz.

Gelelim Downtown haritasında Kırmızı (Free Rebels) tarafında hangi taktikleri yapabileceğimize. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Downtown haritasına A ve B olarak iki tane bomba suram noktası yer almakta. Birinci olarak B bomba suram bombasına giderken yapılacak taktiklerini sizler ile paylaşalım. 3 dual silah kullanan oyuncu ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu varsayar isek birinci olarak bu dual silah kullanan oyuncular B tarafına yakın doğacak slota yerleşmeli. Maça başladıktan sonra dualcilerden 2 tanesi oyunun uzun kısmına süratli bir formda yerleşip kadroda yer alan AR silahı kullanan oyuncuları beklemeli. Bu sırada kalan 1 dual silah kullanan oyuncu haritanın çöp kısmı denildiği yere süratlice bir denetim sağlamalı.

AR silahı kullanan oyuncular geldiği anda uzun tarafına sisleri atarak öbür 2 dual silahı kullanan oyuncuları koruyarak onları karşı tarafa geçirmeli. Dual silahı kullanan oyuncular B patlatma bölgesini ele geçirerek bombayı derhal kurarak roundu kazandırabilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha yeterli oynuyor ve hangi tarafta ekibe ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

İkinci taktik olarak tekrar 3 dual silah kullanan oyuncu ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu varsayar isek birinci olarak bu dual silah kullanan oyuncular B tarafına yakın doğacak slota yerleşmeli ve yeniden maça başladıktan sonra dualcilerden 2 tanesi oyunun uzun kısmına süratli bir halde yerleşip ekipte yer alan AR silahı kullanan oyuncuları beklemeli. Daha sonra uzun kısmının denetimini sağladıktan sonra geriye kalan 3 dual silahını kullanan oyuncular çöp kısmına geçmeli. Uzunda yer alan iki AR silahını kullanan oyuncular B suram noktasına tüm bomba ve sisleri atarak karşı rakibi rahatsız edebilir. Bomba ve sisler atıldığı anda çöp kısmında bekleyen dual’ciler süratli bir biçimde heyetim noktasını ele geçirerek roundu kazandırabilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı.

Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta ekibe ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı uygunca denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Bir öbür taktik ise bir AR kullanan oyuncu A heyetim noktasına yakın bir biçimde bekleyerek oradan açılacak oyuncuyu beklemeli. Geriye kalan 3 dual’ci ve 1 AR silahı kullanan oyuncu uzun kısmının denetimini sağlayarak B heyetim noktasına girermiş üzere bomba ve sislerini kullanmalı. Biraz daha ses yaptıktan sonra A suram noktasının ardında bekleyen oyuncu süratli bir biçimde A’ya girerek denetimi sağlayarak bombayı kurmalı.

Daha sonra B kısmında yer alandiğer oyuncular süratli bir biçimde A bomba suram noktasına giderek roundu kazandırabilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha yeterli oynuyor ve hangi tarafta gruba ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı yeterlice denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

Hızlı bir biçimde A bomba suram noktasına 3 dual ve 1 AR kullanan oyuncu girerek roundu kazanabilirsiniz. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Bu kısımda geriye kalan 1 AR kullanan oyuncunun durumu çok değerli. Zira o oyuncu B bomba heyetim noktasının uzun kısmından karşı rakipteki öteki oyuncuları arkalayabilir ve kolay bir biçimde roundu kazandırabilir. Ekip olarak A suram noktasına yakın bir biçimde uygun bir slot seçiyoruz.
3 dualci ve 1 AR silahı kullanan oyuncu süratli bir halde A noktasına gitmeli lakin giderken haritada yer alan balkon kısmına dikkat etmeli. Aksi taktirde karşı rakip sizi kolaylıkla arkalayabilir. Daha sonra A giriş esnasında karşı rakibin görüşünü engelleyecek sis atarak kolay bir biçimde bomba kurabilirsiniz. Bombayı kurduktan sonra bombanın yakınında yahut alanın dışarısında yerleşebilirsiniz. Şayet içeride yerleşecek iseniz kendi ekip arkadaşınızla karşı karşıya durduğunuza dikkat edin. Bu halde rakipleri kolay kolay avlayabilirsiniz. Ve tekrar alanın art tarafında duracaksanız arkadaşınız ile karşı karşıya durun.

Bomba kurulduktan sonra uzunda yer alan AR silahı kullanan oyuncu arkadaşımız dikkatli bir formda oynamalı. Rakibin büsbütün A kısmına yöneldiğini anladığı anda o da A kısmına yönelmeli. Bu formda karşı rakibi geriden vurarak düşmanı öldürebilir. Lakin işler her vakit yolunda gitmeyebilir. Uzundaki ekip arkadaşımız öldü ise çabucak A bomba suram noktasındaki bir dual oyuncusu haritanın orta kısmına gidip rakiplerin A noktasına yaklaştığında onları arkalayabilir.

Bu durumda içerde yer alan ekip arkadaşlarımız çabucak heyetimin art noktasına geçip yerleşmeli. Ek olarak oyuncuların kimilerinde ekipmanında bomba yer almalı. Zira bombayı rakip tam imha ederken atarak roundu kazanabilirsiniz. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta kadroya ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz.

Eğer işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı uygunca denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
Gelelim Mavi (CT Force) alanında iken neler yapacağımıza. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Dualcilerden bir tanesi ortaya mayın bombasını atarak A kısmına, başka iki tanesi çöp kısmına geçmeli.

AR silahı kullanan oyunculardan bir kısmı A’ya takviye olarak başka AR silahı kullanan oyuncu ise uzuna geçerek işleri biraz daha kolaylaştırabilir. Şayet A kısmına süratli bir rush geliyor ise takımınızdakilerden birisi A noktasının gerisine bomba atarak rush’ı engelleyebilir ve roundu kazanabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın.

Eğer B kısmına süratli bir rush geliyorsa uzun ve çöp kısmına bombalarınızı atıp rakip kadrosu çarçabuk engelleyebilirsiniz. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Bombalarınız bir vakitten sonra bitecek ve burada artık kendi aiminize güvenmeniz lazım. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı.

Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için grubunuz ile birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha yeterli oynuyor ve hangi tarafta kadroya ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

HASTANE

Bir siyasetçi göçmenlere karşı ayrımcılık siyasetleri uygulaması için ülkedeki devlet hastanelerine yaptırım uygulamaktadır. Bu bilgiyi alan Free Rebels güçleri, hastanelere taarruz yapmayı planlamaktadır. Hastaneye saldırmak için sızdıklarında, kendilerini hastaneyi korumak için orada bulunan CT-Force kuvvetleri ile çatışırken bulacaklardır.
Hastane haritası, çeşitli stratejiler kullanabileceğiniz geniş ve katlı bir haritadır. Haritada yer altından 2 tarafa da ulaşabileceğiniz geçitler mevcuttur. Bir ekip akın rotasında zorluk yaşarsa, alternatif yolları kullanabilir.

OUTPOST

Dünyanın en seçkin ve beğenilen yerlerinden Outpost… Kentin en tanınmış yapısı olmakla birlikte sadece seçkin bölümün girişine müsaade verilen özel bir kulüp olan Outpost, Free Rebels için yok edilmesi gereken bir ırkçılık abidesinden öteki birşey değildir. Free Rebels’in Outpost’u patlatmak için plan yaptıklarını duyan CT Force helikopterle olay yerine hareket eder. Ancak olay yerine varan CT Force geç kalmıştır. Bina Free Rebels’in denetimi altındadır…

STORM TUBE

Turnuva vakitlerinde epeyce görülen bir haritadır. Bu haritada bomba kısmına bakıldığı vakit atılacak çok yer olmamakta. Zira haritanın üstü kapalı bir halde. Öteki haritalara kıyasla bu haritada, suram yahut doğuş alanından çok uzak bir yere bomba atışı yapılmıyor. Bunun için bu haritada bombanızı saklamakta yarar var. Bombalarınızı, düşman size yaklaşırken, düşmanı vuramayacağınız kadar uzaktayken yahut bomba kurulurken atabilirsiniz. Ek olarak bu haritada koordineli bir biçimde oynamak çok kıymetli. Karakterler ve oyun çok süratli olduğu için her an her yerden düşman çıkabilir. Bu yüzden ekip arkadaşlarınıza düşmanı gördüğünüz an uyarmanız gerekmekte.

Her oyunda 8 Mavi (CT-Force), 8 Kırmızı (Free Rebels) tarafında olmak üzere 16 tane slot bulunmakta. Bu slotlara geçerek oyuna başladığınız yer değişmektedir. Örnek olarak Mavi (CT-Force) tarafındasınız ve 2. slotta oyuna başlarsanız A bölgesine daha yakın doğacaksınız. Fakat 5. slotta doğarsanız B bölgesine daha yakın doğup düşmanlarınızı daha erken karşılayarak öldürebilirsiniz. Her haritanın kıymetli slot yerleri bulunmakta. Bu slotları da her haritada sizinle paylaşacağız.
Harita Öyküsü: Kenti uçtan uca bağlayacak yeni Metro çizgisi inşaatı… Bu inşaatta hala göçmen ve melez personellerin, ucu köleliğe dayanan kurallarda çalıştırıldığı medya tarafından dünyaya duyurulduğunda Free Rebels, çalışanları korumak ve kızgınlığını söz etmek için inşaat alanını bombalama kararı alır…

Harita Modu: Bomba Görevi

Görev: CT Force: Savunma (Bomba İmha) / Free Rebels: Akın (Bomba Kur)

Harita taktiklerine geçmeden evvel slot dağılımlarına bakalım.  

Storm Tube haritasında Mavi (CT Force) tarafında iseniz; ikinci, üçüncü ve altıncı slotları kullanarak B bomba suram noktasına, merkez kısmına ve B bomba suram noktasının yanında bulunan merdiven kısmına yakın doğabilirsiniz. Şayet yedinci, sekizinci, birinci, dördüncü ve beşinci slotları kullanır iseniz A bomba suram noktasına, orta tren kısmına, 2.30 kısmına, B bomba suram noktasına, boya-1 ve boya-2 kısmına daha yakın doğup rakiplerinizi erken bir formda karşılayabilirsiniz. Oyuna başlamadan evvel ekipmanınızı ve slotlarınızı denetim ettikten sonra harita taktiklerine geçebiliriz.

Storm Tube haritasında Mavi (CT Force) için birinci olarak B bomba heyetim noktasındaki taktiklere bakalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Storm Tube haritasına A ve B olarak iki tane bomba suram noktası yer almakta. Bir oyuncu B bomba suram noktasından oynasın. Bu oyuncu, boya-1, boya-2, boru ve merkezi rahatlıkla gözetleyebilir. Fakat buraları gözetlemek epeyce güç olabilir. Zira her yerden düşman çıkabilir. Bu yüzden buradaki oyuncu oynarken merdiven kısmından oynayan oyuncu ile tıpkı anda konuşarak karşı rakibe ateş etmeli.

Ek olarak B bomba suram noktasına süratli bir biçimde oynuyorlarsa, orada duran oyuncu geri çekilerek suram noktasından oynayabilir. Yahut daha da geriye yani orta tren kısmına giderek rakip tam bombayı kuracağı sırada elindeki bombayı atarak, rakibin bombayı kurmasını engelleyebilir. Tekrar rakipler süratli bir halde oynuyorsa ve o an kaçacak yer bulamadıysanız çabucak bomba heyetim noktasının sağında bulunan kutulara pusabilirsiniz. Böylece rakipleriniz sizin orda duracağınızı beklemeyebilir ve onları öldürebilirsiniz. Burada yer alan oyuncu kendi kadrosu arkadaşlarına, karşı rakip ile ilgili çok bilgi vermeli. Zira ekip oyuncularınız ona nazaran koordineli bir formda oynayacaktır. Örneğin merkez kısmından karşı rakip süratli bir biçimde oynuyorsa, merdiven yahut B bomba suram noktasından oynayan oyuncu çabucak bu bilgiyi grup arkadaşları ile paylaşmalı ve o kısma takviye atılmalı. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı.

Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta kadroya ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapababilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı yeterlice denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

Gelelim B bomba suram noktasının yanında bulunan merdiven kısmına. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Burada yer alan oyuncu, boya-1, boya-2, boru, B bomba suram noktasına gelecek oyuncuları ve merkezi rahatlıkla gözetleyebilir. Fakat buraları gözetlemek epey güç olabilir. Zira her yerden düşman çıkabilir. Bu yüzden buradaki oyuncu oynarken merdiven kısmından oynayan oyuncu ile birebir anda konuşarak karşı rakibe ateş etmeli. Lakin merdiven kısmından oynarken boru tarafından da rakip oyuncu oynayabilir. Boru kısmı da merdivenin çabucak sağında bulunmakta. Bu yüzden buradaki oyuncu oradan gelecek rakibe de dikkat etmeli.

Eğer rakibin çok süratli bir biçimde merdiven kısmına oynadığını anladıysa çabucak kendi doğuş bölgesine çekilip düşmanın başını karıştırarak onları öldürebilir. B bomba heyetim noktasına süratli bir giriş olduğunu görüyorsa çabucak merkez çıkışına hakikat bomba ve sis bombalarını atabilir. Bu bombalar karşı rakibin süratli oynayışına mani olacaktır. Burada yer alan oyuncu şayet A bomba suram noktasına süratli bir giriş olduğunu duyduysa çabucak kendi doğuş bölgesinden A bölgesine gidebilir.

Ancak biraz süratli olmalıdır zira yaklaşık 15-20 saniye ara vardır. Ek olarak orta trenden oynayarak A bölgesine girmeye çalışan oyuncuları da arkalayabilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir biçimde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha uygun oynuyor ve hangi tarafta gruba ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli kıymetli.

Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

B bomba heyetim noktasında yer alan oyunculara göz attık. Artık gelelim bir oyuncumuz orta tren tarafından oynasın. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Orta trende duran oyuncu aslında kadronun en değerli oyuncusudur.

Çünkü buradaki oyuncu haritanın her yerini görebilir ve ekibine bilgi vererek roundu kazandırabilir. Birinci olarak buradaki oyuncu karşı rakibi gördüğü anda çabucak kadrosuna bilgiler vermek zorundadır. Kadro oyuncuları bu bilgilere nazaran hareket edecek ve roundu kazandıracak. Burada duran oyuncunun asıl misyonu boya-1, boya-2 ve merkez tarafından oynayan oyuncuları gözetlemektir. Merkezden çok oyuncu geliyorsa çabucak kadro arkadaşlarına bu bilgiyi paylaşarak B bomba heyetim noktasından oynayan oyuncu ve  bomba suram noktasının yanında olan merdiven kısmından oynayan oyuncu, merkez kısmına dayanak atmalıdır. Boya-1 ve boya-2 tarafına şayet çok oyuncu geliyorsa çabucak o tarafa yakın oynayan oyunculara söyleyerek rakiplerini öldürtmeleri gerekir. Tekrar çok düşman geliyorsa orta trenden oynayan oyuncu, bomba ve sis bombalarını kullanarak rakiplerinin süratli girişlerini engelleyebilir. Ek olarak şayet ekibiniz kapalı bir halde oynuyorsa A bomba heyetim noktasının orasında bulunan mavi kutudan, 2.30 ve orta tren kısmını gözetleyebilir. Gözetlerken yalnızca baş göstermesi gerekmektedir.

Bu sayede karşı rakip yalnızca baş kısmını göreceği için vurması daha sıkıntı olacak. Orta trenden oynayan oyuncu grup arkadaşlarına yardıma gidebilir. Orta tren kısmı neredeyse her bölgeye yakın olduğu için grup arkadaşlarının eksiklerini kapatabilir. Şayet B bomba heyetim noktasının yanındaki merdiven kısmında oynayan oyuncu düşerse; B bomba heyetim noktasından yahut kendi doğuş noktasından o kısma gidebilir. B bomba suram noktasında oynayan düşerse 2 saniyede o bölgeye takviye atabilir. Takviye atarken şayet karşı rakip yerleşmişse bombanın kurulmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için yeniden tren kısmından bomba suram noktasına yaklaşın ve bombayı atıp uzaklaşın. Böylece hem bombayı kurmaları gecikecek hem de karşı rakibin canı azalacak. 2.30 kısmına da orta trenden takviye atılabilir. Orta tren camından kesebilirsiniz. Yeniden orta trenden atlayarak mavi kutu denilen bölgeden A bomba suram noktasına girişi engelleyebilirsiniz. 2.30 kısmına süratli bir giriş oluyorsa çabucak boya-1 ve boya-2 kısmından rastgele bir oyuncu olup olmadığını denetim edin. Daha sonra şayet düşman varsa öldürün yoksa boya kısmına gidip rakipoyuncuyu arkalayabilirsiniz. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı.

Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için grubunuz ile birlikte sıkı bir biçimde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta ekibe ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

Gelelim A bomba heyetim noktasından oynayacak oyunculara. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Burada 2 dual oyuncusu oynarsa çarçabuk bu bölgeye giriş olmayabilir. Dual oyuncularının bir tanesi orta tren tarafında bir tanesi trenin yan tarafında bulunan kutulardan oynayabilir. Bu iki oyuncu birlikte koordineli bir formda oynamaları lazım. Zira 2.30 tarafından karşı rakip süratlice ve kalabalık bir halde gelebiliyor. Bu yüzden bu iki oyuncu tıpkı anda yanlışsız hamleyi yaparsa roundu kazandırabilir. Şayet karşı kadro tarafından süratli bir atak geliyorsa çabucak orta trenin yanında bulunan kutudan oynayan oyuncu o bölgeye bomba ve sis bombası atarak rakibi yavaşlatabilir.

Daha sonra rakip tekrardan bastıracaktır. Kutudaki oyuncuyu karşı rakip direkt görecek. O oyuncuya ateş ettiği anda, orta trende yer alan oyuncu bomba ve sis bombasını yahut ateş ederek rakibi önleyebilir. Şayet orta trende yer alan oyuncu karşı rakibi arkalamak istersen meydan kısmından karşıdan gelecek trene de dikkatli halde bakarak 2.30 kısmını arkalayabilir. Lakin boya-1, boya-2 ve merkez kısımlarında düşman olmamalıdır. Açılacağı sırada kadro arkadaşlarına haber verirse, kadro arkadaşları onu koruyarak arkalamasına yardımcı olabilir. Şayet grubunuz kapalı bir halde tutuyorsa A kısmını tutan oyuncular çabucak geriye çekilerek bomba heyetim noktasının gerisine pusabilir. Bir oyuncu bomba heyetimin gerisinde, öteki bir oyuncu da boru kısmından oynayarak rahatlıkla düşmanı engelleyebilir. Lakin yeniden koordineli bir halde oynanması lazım.

Bomba suram noktasına yaklaşan rakip, o bölgeye bomba atarak kadro arkadaşınızı öldürebilir. Ekip arkadaşınızın ölmemesi için tam bomba atılacağı sırada rakip düşmana ateş ederek öldürebilirsiniz. Yahut tam gireceği sırada şayet boru kısmından karşı rakipten bir oyuncu oynamaz ise çabucak borudan ilerleyerek rakibi arkalayabilir ve A bomba heyetim noktasına girişini engelleyebilirsiniz. Buradaki oyuncular boya-1 ve boya-2 kısmında oynayan oyuncuları arkalayarak da öldürebilir. Bunun için orta trende oynayan bir AR oyuncusu o bölgeye ateş ederek dikkatlerini dağıtmalı. Bu sırada 2.30 kısmına yaklaşan kadro arkadaşlarınız boya-1 ve boya-2’yi rahatlıkla görerek o kısımdaki rakip oyuncuları öldürebilir. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Grubunuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta ekibe ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli.

Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

Gelelim Storm Tube haritasının T kısmına. Storm Tube haritasında T kısmı için epey seçenek mevcut. Birinci olarak kolay bir formda A bomba suram noktasına girelim. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. O kısmın aşağısından indiğimiz anda karşı rakip bizim önümüze çıkacak. Burada artık aimlerimizin düzgün olması lazım.

Diğer 2 AR oyuncusu da boru kısmından boya kısmına atlayarak 2.30 kısmındaki ekip arkadaşlarını koruyabilir. Böylece 3 dual oyuncusu A bomba suram noktasına rahatlıkla girebilir. Daha sonra A bomba suram noktasına girmek için bir oyuncu boru kısmını denetim etmeli. Aksi taktirde o kısımda duran oyuncu, ekip arkadaşlarınızı öldürerek roundu kazandırabilir. Boru kısmını ve bomba suram noktasını denetim ettikten sonra bombayı kurabilirsiniz. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce kıymetli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir.

Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş sıkıntı fakat vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir biçimde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mahzur olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek biçimde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun.

Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir biçimde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mahzur olabilirsiniz.

Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir biçimde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım.

Takımınız ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta ekibe ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı uygunca denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

A bomba heyetim noktasına orta tren kısmından giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı gerçek indiğimiz anda çabucak sağ taraftan orta tren kısmına geçmeliyiz. Fakat geçerken AR oyuncularının bizi muhafazası lazım. Bu kısımda AR oyuncularının boru kısmından,  boya 1 ve boya 2 yerlerine geçerek grup arkadaşlarına dayanak ateşi açabilir. Bu sırada orta trenden geçen dual oyuncuları süratli bir biçimde A bomba suram noktasına giriş yapması lazım.

Bomba heyetim noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba suram noktasına yaklaşabilir. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epey kıymetli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş güç lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir biçimde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun.

Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mani olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Fakat depodan oynayanlar sessiz bir formda oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir halde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mahzur olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mani olabilirsiniz.

Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine pürüz olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için ekibiniz ile birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha âlâ oynuyor ve hangi tarafta gruba ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli kıymetli.

Çünkü karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı düzgünce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

5 merkez ile A bomba suram noktasına girelim. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki grupta da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Birinci olarak merkez tarafını sis bombalarınızı atın. Daha sonra sis bombalarının tesirini geçmesini bekleyin. Bu sırada geriden açılacak karşı rakiplerinize dikkat edin. Daha sonra merkez tarafından ilerleyecek iken sağ ve sol tarafındaki rakiplerinizi âlâ tahlil etmeniz gerekmektedir. Zira geçeceğiniz alan çok açık olduğu için rakip sizi çok kolay bir formda öldürebilir. Bunun için tekrar sis bombalarınızı atabilirsiniz. Merkez tarafından çabucak orta tren kısmına geçiş yapın. Orta tren kısmından süratli bir halde A bomba heyetim kısmına geçiş yapın. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş sıkıntı lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor.

Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mahzur olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine pürüz olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin.

Takım arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine pürüz olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına hayli bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Fakat depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir.

Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine pürüz olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine pürüz olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mani olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden tıpkı yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta gruba ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz.

Eğer işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epeyce kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
A bomba suram noktasına karşı rakibin doğuş bölgesinden dolaşarak giriş yapın. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Merkez kısmına sis bombalarınızı atarak süratli bir formda boru kısmına geçin.

Ancak geçerken dual oyuncuları ön kısımdan oynamaları lazım. Zira borudan atladığınız anda karşınıza rakip çıkabilir. Bunun için dual oyuncunun onu karşılaması ve öldürmesi daha kolay olacaktır. Boru kısmından geçtikten sonra merdivenden üst çıkın ve önünüze uzun bir koridor çıkacak. Karşı rakibin merdiven kısmına ilerleyin. İlerlerken karşınıza rakip çıkabilir. Bu yüzden bıçakla gitmek yerine elinizde silah bulunsun. Geçtikten sonra merdivenden aşağı inin. Daha sonra borudan yahut düz bir biçimde bomba heyetim noktasına geçebilirsiniz. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce kıymetli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş sıkıntı lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor.

Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir biçimde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine pürüz olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun. Borudaki oyuncunun vazifeleri bu haldeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba heyetim noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epey bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır.

Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba suram giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile birebir olmamalı.

Çünkü rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için grubunuz ile birlikte sıkı bir halde harita çalışmanız lazım. Ekibiniz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta gruba ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Fakat açılırken de etrafı düzgünce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

Hem orta tren hem 2.30 kısmından A bomba suram noktasına giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı gerçek indiğimiz bir oyuncu çabucak sağ taraftan orta tren kısmına geçmeli. O bir dual oyuncusunu müdafaası için de bir tane AR oyuncusunun boru kısmından boya kısmına geçip ateş açması lazım. Daha sonra orta trene geçtiği anda başka 2 dualcinin 2.30 kısmından atlayarak depo kısmına geçmeli. Bu sırada onları koruyacak yeniden bir boya oyuncusu olmalı.

Daha sonra A bomba heyetim noktasına giriş yapılmalı. Bomba heyetim noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba heyetim noktasına yaklaşabilir. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epey değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş güç ancak vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir biçimde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin.

Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mani olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine pürüz olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek halde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine pürüz olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu biçimdeydi. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir.

Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir.
Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mani olabilirsiniz.

Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mahzur olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round yeniden birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir formda öldürebilir. Nerede ve nasıl bir formda oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım.

Takımınız ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha güzel oynuyor ve hangi tarafta ekibe ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba epey kıymetli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.

A bomba heyetim noktasına 5 kişi 2.30 kısmından oynayarak giriş yapalım. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki ekipte da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim. Bu taktik için hayli süratli olmalıyız. Doğar doğmaz 2.30 kısmına gidelim ve daha sonra merdivenlerden aşağı indikten sonra depoya giriş yapmaya çalışalım. Bu sırada önünüze bomba gelebilir, düşman çıkabilir. Depo kısmından sonra çabucak bomba kurmaya çalışın. Fakat bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epey değerli. Bir oyuncu bomba suram noktasından oynayabilir.

Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş sıkıntı lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mani olabilirsiniz.

Veya boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mahzur olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mani olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira heyetim noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir halde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz.

Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir halde duyabilir. Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba suram noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolay kolay duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına yanlışsız giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine mahzur olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine pürüz olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba suram noktasını görecek formda bekleyin. Ekip arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine pürüz olun. Bomba heyetim alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba heyetim alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir.

Daha sonra rakip oyuncunun geldiğini duyunca bomba suram noktasına bombasını atabilir. Lakin bu kısımda elinizde bomba olması hayli değerli. Bomba yoksa şayet süratli bir biçimde depo kısmından çıkın. A bomba heyetim noktasının giriş tarafına gerçek ilerleyin. Bomba size açık olacağı için rakip oyuncu sizi görüp bombayı imha etmeyi bırakacaktır. Bıraktığı anda boru kısmından oynayabilirsiniz. Tekrar çözmeye çalışınca boru kısmından düşmana ateş edebilirsiniz. Şayet hala ölmediyse ve rakibinizin müddeti var ise tekrar boru kısmından A bomba heyetim noktası girişine ilerleyin ve rakibinize ateş edin. Her round, geçen rounddaki yeriniz ile tıpkı olmamalı. Zira rakip sizin evvelki round nereden oynadığınızı biliyor ve gelecek round tekrar birebir yerde oynarsanız sizi kolay bir halde öldürebilir.

Nerede ve nasıl bir halde oynamayı bilmeniz için kadronuz ile birlikte sıkı bir formda harita çalışmanız lazım. Kadronuz ile çalışırken hangi oyuncuların hangi tarafta daha düzgün oynuyor ve hangi tarafta gruba ahenk sağlıyor tahlilin yaparak yerleşmeleri düzgün yapabilirsiniz. Şayet işler yolunda gitmez ise bu kısımda bomba hayli değerli. Zira karşı rakip bombayı çözeceği anda bombayı atarsanız işleri kendiniz açısından kolaylaştırabilirsiniz. Son anlar için illaki bir tane bombanızı kesinlikle saklayın. Bunun dışında oyunun denetimini aldıktan sonra şayet rakip oyuncuların sayısı az ise açılabilirsiniz. Lakin açılırken de etrafı güzelce denetim edip açılmanız lazım. Aksi taktirde karşı rakip sizi öldürebilir ve roundu karşı taraf kazanabilir.
B kısmına gidiyormuşuz üzere yaparak A bomba suram noktasına girelim. Birinci olarak slotlarımızı ve ekipmanlarımızı denetim edelim. Denetim ettikten sonra oyuna geçebiliriz. 5’e 5 bir maç olduğunu düşünelim ve her iki kadroda da 3 dual silahı kullanan ve 2 AR kullanan oyuncu olduğunu kabul edelim.

İlk olarak B merkez kısmına yanlışsız sis bombalarınızı fırlatın. Karşı rakip o kısımdan boruya ve borudan da kendi doğuş kısmına sızacağınızı düşünecek. Bu kısımda siz, sis bombasının ortasından ilerleyip boru kısmına gireceksiniz. Orada karşımıza çıkan düşmana ateş edip ziyan verebilirsiniz. Boru kısmında sıkışmamaya dikkat edin. Daha sonra borudan atlamadan tekrar önünüze sis bombaları atın. Böylece karşı rakip, kendi doğuş bölgelerine sızacağınızı düşünecek. Lakin siz bu sırada geriye dönüp 2.30 kısmına gideceksiniz. A kısmına girmek için 3 dual silah kullanan oyuncunun 2.30 merdiven kısmına ağırlaşması lazım. 2.30 kısmından aşağı gerçek indiğimiz bir oyuncu çabucak sağ taraftan orta tren kısmına geçmeli. O bir dual oyuncusunu muhafazası için de bir tane AR oyuncusunun boru kısmından boya kısmına geçip ateş açması lazım. Daha sonra orta trene geçtiği anda öteki 2 dualcinin 2.30 kısmından atlayarak depo kısmına geçmeli.

Bu sırada onları koruyacak yeniden bir boya oyuncusu olmalı. Daha sonra A bomba suram noktasına giriş yapılmalı. Bomba heyetim noktasına girildiği anda AR oyuncularının yavaş yavaş 2.30 kısmından giderek depo yahut boru kısmından bomba heyetim noktasına yaklaşabilir. Lakin bombayı kurduktan sonra yerleşmeler epeyce değerli. Bir oyuncu bomba heyetim noktasından oynayabilir. Burada oynayacak oyuncunun canı az ise geçmesi tavsiye edilir. Zira buradaki oyuncu yalnızca baş göstereceği için rakip yalnızca başa odaklanacak. Başa vuruş sıkıntı lakin vurduğunda da tekte ölündüğü için canı az bir oyuncunun bu kısımdan oynaması çok daha mantıklı oluyor. Bir oyuncu boru kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir.

Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi basitçe duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gerçek giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine pürüz olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mani olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek formda bekleyin. Grup arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun. Borudaki oyuncunun misyonları bu formdaydı. Geriye kalan oyuncular ise depo kısmına yerleşebilir. Bomba suram noktasında çok oyuncunun olmasına gerek yok. Zira suram noktasına epeyce bomba geleceği için bu kısımda durmak riskli olabilir. Depoda duran oyuncular orta trenden gelecek oyuncuları öldürebilir. Lakin depodan oynayanlar sessiz bir biçimde oynamalıdır. Bunun dışında depoyu arkalamak isteyen rakibi de öldürebilir. Ek olarak depodan kimse gelmeyeceğini anladıysanız depo kısmından ayrılarak, A bomba heyetim giriş kısmında duran rakip oyuncuları arkalayabilirsiniz. Depodan oynayan oyuncu boru kısmından da oynayabilir. kısmından oynayarak rakiplerin nereden geldiğini de çok rahat bir formda duyabilir.

Ek olarak borudan oynayan oyuncu rakiplerini arkalayabilir. Borunun en ucuna giderek rakiplerinizin bomba heyetim noktasına gitmesini bekleyin. Beklerken de ufak bir ses yapmayın aksi takdirde rakip sizin sesinizi kolaylıkla duyabilir ve öldürebilir. Rakiplerinizin bomba suram noktasına hakikat giriş yaptığını düşündüğünüz an boru kısmından atlayarak bombayı imha etmelerine pürüz olabilirsiniz. Yahut boru kısmından oynayarak bomba atarak da rakibin bombayı imha etmesine mahzur olabilirsiniz. Bunun için borunun tam ortasına geçerek bomba heyetim noktasını görecek biçimde bekleyin. Kadro arkadaşlarınız öldüyse ve tek kaldıysanız sakin olun. Rakip, bombayı çözüyorsa elinizdeki bombayı karşı rakibe fırlatın ve bombayı çözmesine mahzur olun. Bomba suram alanındaki oyuncular ise şu taktiği yapabilirler. Bomba heyetim alanından ayrılarak depo kısmına geçebilir. D

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla