Konsol Haberleri

Neptunia: Sisters VS Sisters, Xbox Serisi ve Xbox One için Çıkış Yapıyor

Valorant VP Oyuneks

 
Yayıncı Idea Factory International, Neptunia: Sisters VS Sisters’ın Xbox Series ve Xbox One sürümlerinin 16 Nisan’da çıkacağını duyurdu.
 
Fiziksel sürüm için ön siparişler şu anda IFI’nin Çevrimiçi Mağazası üzerinden ve IFI’nin Avrupa Çevrimiçi Mağazası’ndan alınabilmekte. 
 
Neptunia: Sisters VS Sisters birinci olarak 21 Nisan 2022’de Japonya’da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıktı, akabinde dünya çapında 24 Ocak 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden  PC için çıktı. Maho ve Anri’nin özel oynanabilir karakterler olarak yer aldığı (PlayStation, PC yahut Xbox sürümlerinde oynanamayan) Switch sürümü, 10 Ağustos 2023’te Japonya’da piyasaya sürüldü ve dünya çapında 23 Ocak 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.
 
Neptunia: Sisters VS Sisters, Gamindustri’nin hareketli dünyasında geçen bir aksiyon rol yapma oyunu. Oyuncular hayatı tehdit eden gizemli ve yeni bir fenomeni yenmeye çalışırken, ülkedeki birçok zindanda bulunan düşman ordularını alt etmeye çalışacak. Gamindustri’nin 4 Tanrıçası’nın küçük kız kardeşleri olan Tanrıça Adaylarına, dünyayı kurtarmak için birinci maceralarında liderlik edeceksiniz. 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla