Konsol Haberleri

Lords of the Fallen için Dev Güncelleme: 80’den Fazla Geliştirme

Valorant VP Oyuneks

 
Hexworks takımı tarafından oyunculara sunulan Souls-like oyunu Lords of the Fallen için yeni bir güncelleme yayınlandı. Dev bir güncelleme olarak karşımıza çıkan bu yamada 80’den fazla geliştirme oyuna dahil edildi.
 
Lords of the Fallen desteklenmeye ve güncelleme almaya devam ediyor 
 
 
 
Geliştirici takımlar genel olarak oyunun çıkışından sonra muhakkak bir devir oyunlarına takviye veriyor ve bu sayede oyunculara daha uygun bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Lords of the Fallen için de tıpkı durum geçerli. 1.1.430 yaması ile birlikte karşımıza çıkan yeni güncelleme bir dizi savaş sorunu ortadan kaldırıyor ve büyük sorunlar büsbütün çözülüyor. Oyunda artık karakteriniz duvarlardan geçemiyor ve muhakkak bir noktada sıkışıp kalmıyor.
 
Birçok sorunu ortadan kaldıran güncelleme birebir vakitte oyundaki karakterleri ve düşmanları da düzgünleştiriyor. Bu sayede daha sağlam bir aksiyon içine dahil olabiliyor ve oyunun performansı da bu kapsamda artıyor. Bunun dışında birkaç takılma ve kilitlenme sorunu da büsbütün ortadan kaldırılıyor.
 

Güncelleme kimi meseleleri düzeltmekle kalmıyor birebir vakitte yapay zekayı da güzelleştiriyor. Hasebiyle daha güçlü ve düzgün işveren savaşları ile bir arada oyundaki yerinizi alabiliyorsunuz. Tam yama notları için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla