Konsol Haberleri

Kaygı Oyunu REVEIL Çıkış Tarihi Açıklandı

Valorant VP Oyuneks

 
Yayıncılığını Daedalic Entertainment ve geliştiriciliğini Pixelsplit takımının üstlendiği REVEIL’in çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere nazaran oyun 6 Mart tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Dikkat cazibeli dehşet ortamları ile bir arada geliyor 
 
 
 
Hikaye odaklı üretim içerisinde tıpkı vakitte birinci şahıs kamera bakış açısıyla oynayabileceğiniz ve bulmacaları çözebileceğiniz bir yapı yer alıyor. Karanlık atmosfer içerisinde ilerleyebileceğimiz oyunda tıpkı vakitte keşif odaklı ruhsal tansiyon tecrübesi bizleri bekliyor.
 
İlgi cazip grafikler ve animasyon şekliyle bir arada de baş karıştırıcı bulmacaların burada olduğunu söyleyebiliyoruz. Birebir vakitte cevaplanmamış soruların karşılığını burada bulmak temel işimiz oluyor.
 

Bunun dışında oyun içerisinde öteki kaygı oyunlarında olduğu üzere etraftaki objeleri inceleyebiliyor, ipuçları yakalayabiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyun belirtilen tarihte Türkçe lisan takviyesi ile birlikte çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

PGL Major Copenhagen 2024 Avrupa RMR B Elemeleri Tamamlandı!

Daha Fazla
Konsol Haberleri

The Sims 5'in Ön Sürümü Sızdırıldı!

  Şu anda Electronic Arts tarafından geliştirilme kademesinde bulunan ve The Sims serisinin en…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Baldur’s Gate 3, 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı

  Larian stüdyosu tarafından bize sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3…
Daha Fazla