Konsol Haberleri

Horizon Forbidden West’in PC Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu!

Valorant VP Oyuneks

 
Sony ve Guerrilla Games tarafından daha evvel PlayStation konsolları için çıkış yapan Horizon Forbidden West, PC için geliyor. Complete Edition sürümü ile bir arada oyun açıklanan bilgilere nazaran 21 Mart tarihinde çıkış yapacak.
 
Horizon Forbidden West PC’ye has takviyelerle geliyor 
 
 
Çıkış tarihinin verilmesinin akabinde elbette yeni bir fragman da yayınlanmış durumda. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilir ve PC özelliklerini buradan görebilirsiniz. Oyun ayrıyeten şu anda Steam ve Epic Games Store üzerinden ön siparişlere açık durumda. Oyun Steam platformunda 60 dolarlık bir fiyat etiketine sahipken Epic Games mağazasında ise 1.500 Türk lirası ile bir arada karşımıza çıkıyor.
 
Horizon Forbidden West’in PC sürümünde sınırsız kare suratı özelliği, özelleştirilebilir ve geliştirilmiş grafik ayarları, NVIDIA DLSS 3 takviyesi ve daha fazlası yer alıyor. Bunun dışında AMD FSR ve Intel XeSS teknoloji dayanakları de PC sürümüne adapte ediliyor. Ek olarak NVIDIA DLAA ile birlikte de oyundan üst seviye bir halde faydalanabiliyorsunuz.
 
Bunun dışında oyun PC platformunda süratli yükleme müddetlerine sahip olacak. Süratli yükleme mühletleri için DirectStorage’dan yararlanılıyor.
 
Yeni fragman
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks