Konsol Haberleri

Have a Birçok Death Konsollara Çıkış Yaptı

Valorant VP Oyuneks

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Magic Design Studios, yandan görünümlü roguelite aksiyon oyunu Have a Kaç Death’i PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için 24,99 dolarlık bir fiyatla yayınladıklarını duyurdu. 
 
Have a Birçok Death birinci olarak 8 Mart 2022’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandı akabinde 22 Mart 2023’te Switch ve PC’ye tam sürüm olarak çıkış yaptı. 
 
Oyunda elimizde tırpanla çalışanları koşturuyoruz 
 
 
 
Oyun içerisinde çalışanların ruhlarını istikrarda tutabileceğimiz ve tatil planlarını bozabileceğimiz bir yapı yer alıyor. Birebir vakitte burada 2 boyutlu bir aksiyon sistemi yer alıyor. Elimize tırpanımızı alabileceğimiz ve öteki bölgelere gerçek ilerleyebileceğimiz üretimde çalışanlarımıza işverenin aslında kim olduğunu göstermeye çalışıyoruz.
Çalışanlara karşı makûs davrandığımız ve elimizdeki donanımla bir arada karanlık bir yapıya büründüğümüz üretimde başka departmanları keşfetmeye çalışıyoruz ve buradaki bölgelerin sırlarını açığa çıkarmaya çalışıyoruz. Birebir vakitte ofis içerisinde çeşitli dedikodular dönüyor ve bu dedikoduları da ortaya çıkarıyoruz.
Oyunda yer aldığınız sürece prosedürel olarak oluşturulmuş bir yapı bulunuyor. Bu yapı sayesinde her bir oyunda farklı bir tecrübe elde edebiliyorsunuz.
 
Yeni fragman
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla