Konsol Haberleri

God of War: Ragnarok için Valhalla DLC’si Duyuruldu: Büsbütün Fiyatsız

Valorant VP Oyuneks

 
Sony tarafından oyunculara sunulan aksiyon macera oyunu God of War Ragnarök için yeni bir ek paket geliyor. The Game Awards aktifliği kapsamında duyurulan bu ek paket içerisinde öykünün sonuna geliniyor ve ayrıyeten bu genişleme paketi büsbütün fiyatsız bir biçimde oyunculara sunulmak isteniyor.
 
Valhalla paketi kıssanın sonunu getiriyor 
 
 
 
Ragnarök için yeni duyurulan ek paketin ismi Valhalla olarak karşımıza çıkıyor ve 12 Aralık tarihinde biz oyun severlere sunulması hedefleniyor. Ana oyunun kıssasını sona erdireceği ve ana oyunda yaşanan olayların sonrasına aktaran bu üretimde aslında bir nokta koyuluyor diyebiliriz. Bunun dışında genişleme paketi için kısa bir fragman yayınlanmış durumda. Bu fragmanda da pakette yer alacak olan içerikler bizlere kısa bir formda aktarılıyor.
 
Genişleme paketi dahilinde tekrardan Kratos ile büyük bir maceraya atılıyor ve tıpkı vakitte Valhalla kıyılarına gerçek bir geçiş yapıyoruz. Mimir ile bir arada tekrardan yollara düşebileceğimiz üretim içerisinde şiddetli imtihanların üstesinden gelmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyor ve birebir vakitte yeni zırhlar ve çeşitli zorluk modları bizlere sunuluyor.
 
5 farklı zorluk ayarının yer aldığı paket içerisinde birebir vakitte zırhlar yalnızca manzara olarak bulunuyor. Zorluk ayarına dilediğiniz üzere yükseltip azaltabiliyorsunuz. Bu zorluk ayarı ile bir arada de elde edeceğiniz mükafatlar değişkenlik gösterebiliyor.
 
DLC fragmanı
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla