Konsol Haberleri

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Valorant VP Oyuneks

 
Geliştirici Steel Wool Studios, Five Nights at Freddy’s Help Wanted 2’nin 14 Aralık’ta PlayStation VR2 için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Daha evvel çeşitli fragmanlarla bir arada tanıtılan bu imal artık belirtilen tarihte geliyor.
 
İlgi alımlı ayrıntılarla birlikte geliyor 
 
 
 
PlayStation Blog’daki baş üretimci Ray McCaffrey bu oyun hakkında çeşitli açıklamalarda bulunuyor. Bu kapsamda şunları aktarıyor: “Five Nights at Freddy’s Help Wanted 2’yi tasarlarken birincil amacımız, oyuncuların tekrar tekrar dalmak isteyecekleri kadar dinamik hale getirmekti. Birkaç küçük oyundan daha fazlası için seçilmiş tecrübeleri sunmak istiyor ve serinin orijinalin ruhunu koruyoruz. Fakat oyunların büyük çoğunluğunun her oynadığınızda farklı olmasını sağlamak ana amacımız ortasında bulunuyor. “
 
Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 ilgi alımlı ayrıntılarla bir arada sanal gerçeklik başlığına gelmeye hazırlanan hayatta kalma endişe oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Steel Wool Studios tarafından geliştirilen ve Scott Cawthon tarafından yayınlanan serinin üçüncü oyunu. Ayrıyeten Five Nights at Freddy’s serisinin onuncu ana oyun kısmı. Oyun birinci olarak 24 Mayıs 2023 tarihinde PlayStation Showcase 2023 etkinliğinde duyuruldu. 
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

The Outlast Trials Tam Sürüm Çıkış Tarihi Açıklandı

  Geliştirici Red Barrels, co-op hayatta kalma dehşet oyunu The Outlast Trials’ın 5 Mart…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Epic Games Bu Hafta 368 TL'lik Oyunu Fiyatsız Veriyor!

  Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Tek Oyunculu Öykü Odaklı Jurassic Park Survival Duyuruldu

  Saber Interactive tek oyunculu aksiyon macera oyunu Jurassic Park Survival’ı PlayStation…
Daha Fazla