Konsol Haberleri

Epic Games’in Yeni Fiyatsız Oyunu Belirli Oldu

Valorant VP Oyuneks

 
Epic Games, her gün bir fiyatsız oyunu kullanıcılara sunmaya devam ediyor ve bugünün oyunu da şu anda belirli oldu. Yeni fiyatsız oyun, bağımsız bir grup tarafından geliştirilen ve tek oyunculu roguelite tecrübesini sunan 20 Minutes Till Dawn olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Epic Games fiyatsız oyunlar sunmaya devam ediyor
 
 
 
20 Minutes Till Dawn, temelde bir sürü güçlendirmenin yer aldığı ve bu seçeneklerle bir arada daima olarak düşmanları ortadan kaldırmaya çalıştığımız bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Oyunda ilerledikçe özel yeteneklerin kilidini açabiliyor ve tıpkı vakitte yeni karakterlerle bir arada de peşimizi bırakmayan canavarları yok etmeye çalışıyoruz.
 
– Epic Games sayfası
 

Hayatta kalma mekaniklerine bünyesinde barındıran üretimde, daima olarak etrafınızda canavar ordularının olduğunu görebiliyor, onlara farklı biçimlerde ateş edebiliyor ve öteki taraftan harita içerisinde birtakım güçlendirmeler alabiliyorsunuz. Bu güçlendirmelerle birlikte isterseniz bir alev büyücüsü isterseniz de süratli bir formda hareket edebileceğiniz bir ninja olabiliyorsunuz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks