Konsol Haberleri

Dragon’s Dogma II için 5 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

 
Serinin devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma II için yeni oynanış görüntüleri yayınlanmaya devam ediyor. IGN tarafından yayınlanan yeni içerik yaklaşık olarak 5 dakikalık bir süreyi kapsıyor ve burada Trickster sınıfı ön plana çıkıyor.
 
IGN tarafından yayınlanan yeni oynanış görüntüsü Trickster sınıfına odaklanıyor
 
 
 
IGN tarafından yayınlanan görüntü içeriğinde çeşitli karakterler ön plana çıkıyor. Bunun dışında oyunun resmi web sitesinde Trickster hakkında birtakım ayrıntılar ön plana çıkıyor ve şunlar aktarılıyor: “Trickster karakterleri, bir nevi düzenbaz olarak oyun dünyasındaki yerini alıyor ve düşmanları kandırarak onları alt edebiliyor. Kendini klonlayarak düşmanlara karşı savaştırma hüneri de bulunuyor.”
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Dragon’s Dogma II fantastik bir dünyayı bizlere sunuyor. Oyun, 22 Mart tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanmayı bekliyor. Oyunun ayrıyeten Steam platformu üzerinde ön siparişleri açık durumda. 50 dolarlık bir fiyatı etiketine sahip.
 
Oynanış videosu
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks