Konsol Haberleri

Death Stranding 2’nin Tam İsmi Ortaya Çıktı

Valorant VP Oyuneks

 
Kojima Productions tarafından bizlere sunulan Death Stranding serisi birinci oyunu ile birlikte birçok oyun severin gönlünü kazandı. Her oyuncuya hitap etmeyen yapısı ile birlikte artık ise devam oyunu geliştirilme etabında bulunuyor.
 
Death Stranding 2 beklenen imaller ortasında yer alıyor 
 
 
 
Death Stranding 2 olarak nitelendirilen devam oyununun resmi ismi şu an için aşikâr değil. Lakin muteber data sızıntıları ile bir arada karşımıza çıkan Billbil-kun paylaştığı yeni gönderi ile birlikte devam oyununun “Death Stranding 2 – On The Beach” isminde olacağı sav ediyor.
 
Şu an için bu ayrıntı büsbütün savdan (veri sızıntısı yapan kişi ekseriyetle yanlışsız bilgilerle karşımıza geliyor) ibaret olarak karşımıza çıkarken oyunun resmi duyurusunun iki hafta içerisinde yapılacağı söyleniyor. Resmi duyurunun şu an için duyurulmayan sürpriz bir PlayStation State of Play sunumunda ortaya çıkacağı da aktarılıyor.
 

Death Stranding 2 birinci olarak 2 Aralık 2022 tarihinde oyun ödüllerinin açıklandığı The Game Awards’ta duyuruldu. Fragmanla birlikte karşımıza çıkan bu üretim PlayStation 5 için onay aldı. Devam oyununda birinci oyunda Fragile karakterini canlandıran Léa Seydoux, Norman Reedus ve Troy Baker’ın yer alacağı belirtiliyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

PGL Major Copenhagen 2024 Avrupa RMR B Elemeleri Tamamlandı!

Daha Fazla
Konsol Haberleri

The Sims 5'in Ön Sürümü Sızdırıldı!

  Şu anda Electronic Arts tarafından geliştirilme kademesinde bulunan ve The Sims serisinin en…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Baldur’s Gate 3, 10 Milyon Oyuncuya Ulaştı

  Larian stüdyosu tarafından bize sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3…
Daha Fazla