Konsol Haberleri

Brothers: A Tale of Two Sons Remake’ten Yeni Oynanış Videosu!

Valorant VP Oyuneks

 
Yayıncılığını 505 Games ve geliştiriciliğini Avantgarden Games takımının üstlendiği Brothers: A Tale of Two Sons’ın yeninden imal sürümü için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış fragmanı ile bir arada remake sürümünden neler bekleyeceğimiz konusunda fikir sahibi olabilir ve böylelikle beklentilerimizi buna nazaran ayarlayabiliriz.
 
Yeniden üretim hayranlar tarafından bir oldukça bekleniyor 
 
 
 
Keşif, macera ve gizem dolu bir tecrübeyle karşımıza çıkan bu oyun içerisinde iş birliği modunun yer aldığını aktarabiliyoruz. Abi ve kardeş olarak ilerleyebildiğimiz üretimde babamızın epey hasta olduğunu ve bu ikilinin de hasta babalarını kurtarmak için elinden geleni yaptığını aktarabiliyoruz.
 
İlk yayınlandığında eleştirmenlerce beğenilen bu üretim artık yine üretim sürümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2013 yılındaki çıkışı ile birlikte hem oynanış manasında hem de mekanik manasında bizlere hoş ve dokunaklı bir içeriği sunmuştu. Artık ise yepyeni oyunun daha gelişmiş versiyonu bizlere sunulacak.
 
Brothers A Tale of Two Sons Remake, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden 28 Şubat’ta çıkış yapacak.
 
Oynanış videosu
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks