Konsol Haberleri

Beden Kameralı FPS Oyunu Unrecord için Kısa Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

 
Vücut kamerası ile bir arada karşımıza gerçekçi bir yapı ile çıkmaya hazırlanan Unrecord için yeni ve kısa bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Geliştirici grup tarafından yayınlanan bu görüntü içerisinde “Hala buradayız” tabirleri kullanıldı. Görüntüde tekrar bir operasyondan manzaralar, elimize aldığımız silahların animasyonları, beden kamerası ve daha fazlası bizlere aktarılıyor.
 
Kısa oynanış görüntüsü Twitter üzerinden yayınlandı
 
 
 
Yayınlanan kısa oynanış görüntüsü içerisinde elbette oyun içi kimi imgeler dikkat çekiyor. Bu manzaralarla birlikte görüntünün kalitesinin de makûs olduğunu belirtebiliyoruz. Ek olarak, bu biçim görüntülerin Twitter üzerinden değil de YouTube üzerinden yayınlanması, oyuncular ve izleyenler açısından daha sağlıklı olabiliyor.
 
Geçtiğimiz periyotta çok konuşulan bir proje olan Unrecord, PC platformuna çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda çıkış tarihi ne yazık ki belirli değil. Münasebetiyle çıkış tarihinin verilmesini ilerleyen vakitlerde bekliyoruz. Öte yandan oyun Unreal Engine 5 oyun motoruyla bir arada geliştiriliyor. Bu takviyeyle birlikte üst seviye bir yapının ve gerçekçiliğin bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz.
 
Vücut kamerası ve gerçekçi görünüşü ile birlikte geçtiğimiz süreçte yani Nisan ayı içerisinde oyundan birinci imajlar geldi. Bu imajlar büyük oranda oyuncular ortasında beğeni topladı ve bu türlü bir oyunun gelmeyeceği öne atıldı. Lakin geliştirici hala bu oyunun yani projenin oyunculara sunulacağını aktarıyor.
 
İşte yeni oynanış videosu 
 

 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla