Konsol Haberleri

Amazon Prime’a Özel Fallout Dizisi için Birinci Fragman Yayınlandı!

Valorant VP Oyuneks

 
War never changes ideolojisiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Fallout dizisi için birinci fragman yayınlandı. 2 buçuk dakikalık fragman içerisinde dizinin temel yapısı, karakterler, ortamlar ve daha fazlası gösteriliyor.
 
Fallout serisi Amazon ile diziye uyarlanıyor 
 
 
 
Fallout’un canlı aksiyon uyarlamasının birinci tanıtım fragmanı şu anda yayınlanmış durumda. Tehlikeli kıyamet sonrası çorak toprakları keşfetmek için adım atan karakterimiz burada büyük bir hayatta kalma uğraşına atılıyor. 
 
Dizide Walton Goggins / bir hortlak, Aaron Moten / Maximus, Kyle MacLachlan (Twin Peaks) ve Zach Cherry (Severance) üzere tanıdık isimler yer alıyor. Oyuncu takımının dışında Westworld’den Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Bethesda’nın işvereni Todd Howard üzere yönetici üretimci olarak vazife yapıyor.
 
Fallout resmi olarak 2020’de duyuruldu lakin Amazon geçen yıla kadar rastgele bir ayrıntı vermedi. Bu haftanın başlarında Amazon dizinin birinci imajlarını ortaya çıkardı. Fallout dizisi 12 Nisan’da Prime Görüntü’de yayınlanmaya başlayacak ve 2018’deki çevrimiçi oyun Fallout 76’dan (ya da yalnızca tek oyunculu oyunları sayarsanız 2015’teki Fallout 4’ten) bu yana birinci büyük yeni Fallout kıssasını bizlere sunacak.
 
Öte yandan Bethesda, bilim kurgu temalı açık dünya uzay rol yapma oyunu Starfield da dahil olmak üzere diğer kainatlar üzerinde çalışıyor.
 
İşte birinci fragman
 
 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla